Як вибрати розмір уггов. Як зменшити розмір ноги з 40 по 37.

Однією з модною і популярною взуття серед молоді є уггі. Сьогоднішній асортимент даної взуття просто величезний: вони бувають не тільки жіночі, а й чоловічі, різних кольорів, висоти, домашні і для шкарпетки на вулиці. Уггі можуть бути з овчини і синтетичних матеріалів, з вигадливим принтом, шнурівкою і аплікацією. При виборі уггов слід звертати увагу не тільки на зовнішній вигляд, матеріал взуття і країну-виробника. Дуже важливо вгадати з розміром.
Інструкція
1
Справжні уггі виробляють в Австралії, тому розміри мають не звичну для нас нумерацію. Приміром, наш 37 розмір дорівнює 6 розміром, а 38 дорівнює 7 і т.д. Зазвичай жіночі уггі випускають з 36 по 41 розмір, а ось чоловічі з 40 по 45. Щоб бути впевненим у своєму розмірі, перед походом в магазин виміряйте свою ногу. Для цього поставте стопу на аркуш паперу і позначте лініями великий палець і п'яту. За допомогою відстані між накресленими лініями можна дізнатися європейський розмір: 23см - 5 розмір, 24см - 6 розмір, 25см - 7 розмір і далі по збільшенню розміру стопи.
2
Отримавши точний розмір ноги, вам буде легше орієнтуватися серед безлічі фірм і вибрати відповідний розмір взуття. Особливо це важливо при замовленні УГГ в інтернеті. В таких умовах потрібно не прогадати з розміром, адже приміряти взуття просто неможливо. Дуже важливо детально вивчити розмірну сітку, представлену виробником.
3
Варто звернути увагу на той факт, що справжні уггі зроблені з теплою овчини. Їх можна носити навіть на голу ногу. Це значить, що товстий носок вам не знадобиться і розмір варто підбирати точно по нозі. При носінні хутро може стоптаних, а значить нога почуватиметься вільно. Не варто додавати зайвий розмір, адже взуття на низькій підошві і так подовжує ногу. Але це не означає, що УГГ повинен натягатися на ногу. Найправильніше залишати ступні пів сантиметра, що дозволить нозі відчувати себе більш вільно і «дихати» .Є, звичайно і виключення: якщо ваша ступня досить широка, то краще взяти взуття на розмір більше, щоб не утрудняти ногу при ходьбі.