Як зменшити ніс в фотошопі. Як зробити ніс менше в фотошопі.

Не завжди наші фотографії виходять такими, якими ми хочемо їх бачити, і іноді деякі частини тіла або особи візуально занадто виступають. І найчастіше це буває ніс . Виправити це дуже просто, достатньо деякого знання програми Adobe Photoshop і трохи творчості.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, програма Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Відкрийте вашу фотографію. Потім дублюйте шар Background. Для цього в меню Layer виберіть Duplicate Layer, якщо у вас англомовна версія програми. Іноді на фотографіях кордону носа важко помітні, цю проблему ви можете вирішити, збільшивши контрастність зображення (Image - Adjustments - BrightnessContrast).
2
Тепер виберіть інструмент ласо (Lasso Tool) і виділіть ніс, потім натисніть Ctrl + T. Таким чином ви перейдете в режим вільної трансформації виділеної області. Потягнувши за кути виділеної області, ви можете змінити розмір носа по вашому розсуду. Також ви можете перетягнути ніс в інше місце.
3
Ви змінили розмір і положення носа, але тепер під ним видно нижній шар. Цю проблему можна вирішити за допомогою інструменту Clone Stamp. Цей інструмент призначений для перенесення ділянок зображення шляхом звичайного малювання. Наведіть курсор на область, яку ви хочете заповнити бажане простір. В даному випадку, це ділянка між носом і ротом. Затисніть Alt і клацніть на цій області. Потім відпустіть Alt і починайте малювати безпосередньо під носом в тому місці, яке хочете заповнити. Доведеться попрактикуватися, але скоро ви зрозумієте всю простоту і зручність цього інструменту.
4
Все, що залишилося зробити - внести невеликі косметичні поліпшення. Виберіть інструмент Burn Tool і додайте тіні під носом, якщо вважаєте, що вони там мають бути.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YmIYuYSH0lc
Зверніть увагу
Намагайтеся не працювати на шарі Background, так як деякі зміни на ньому можуть виявитися необоротними. Завжди краще підстрахувати себе новим шаром.
Корисна порада
Не перестарайтеся з інструментом Burn Tool. На верхній панелі поставте прозорість (Opacity) поменше, в залежності від фото, яке обробляєте.