Як виправити зір.

Багато хто впевнений, що ослаблений зір виправити можна тільки за допомогою хірургічного втручання, але зайнятися коригуванням цілком доступно і в домашніх умовах. Спробуйте зміцнити зір, не вдаючись до операбельним методам.
Інструкція
1
Щодня, щоранку, робіть кілька вправ для коригування зору. Вправи слід виконувати по кілька раз.Следіте очима за рухом маятника годин, що знаходяться на рівні очей. Голову не повертайте.
2
Кілька секунд вдивляйтесь в який-небудь предмет, що знаходиться на значній відстані від вас. Після цього швидко сфокусуйте погляд на тому предметі, що знаходиться поруч.
3
Щільно закрийте очі і, порахувавши до трьох, широко відкрийте. Знову порахуйте до трьох і закрийте щільно очі.
4
Стуліть повіки і до кожного прикладіть пальці. Вказівний повинен притримувати зовнішній кут ока, середній - середину брови і безіменний притримує внутрішній кут. Утримуючи, таким чином, повіки в нерухомому стані, намагайтеся примружити очі.
5
Тримайте голову прямо, не здійснюючи рухів. Погляд - перед собою. Вважаючи до п'яти, повільно підніміть погляд вгору і в тому ж порядку поверніться у вихідну позицію. Потім виконайте те ж саме, але вже опускаючи очі вниз.
6
У тій же позі, дивлячись перед собою, повільно перемістіть погляд до межі вліво. Поверніться до вихідної позиції і повторіть вправу вправо.
7
Продовжуйте заняття, не змінюючи пози. Дивлячись вперед, повільно обертайте очима за годинниковою стрілкою, здійснюючи коло. Повторіть у зворотному напрямку.
8
Закрийте очі і моргайте зімкнутими століттями.
9
Навіть займаючись лікувальною фізкультурою щодня, ви не досягнете позитивного результату, якщо не будете давати своїм очам відпочити. Тому, не засиджуйтеся за комп'ютером, дивіться телевізор на безпечній відстані і влаштовуйте для ваших очей невеликий відпочинок. Зокрема, розслабити повіки і м'язи навколо очей допоможуть звичайні примочки з відвару ромашки аптечної або промивання очей свіжозавареним теплим чаєм.
10
Ви можете помітити, що початковий позитивний ефект закінчився. Не кидайте заняття. Період затишшя у виправленні зору зустрічається часто і при постійних заняттях незабаром закінчиться.