Як підключити смартфон до ПК. підключити смартфон до комп'ютера.

Найпростіше підключити смартфон до комп'ютера за допомогою USB-кабелю і через Bluetooth. Швидкість передачі даних через кабель вище. Вдобавок телефон отримає додаткове харчування, що важливо при тривалому з'єднанні, особливо якщо смартфон використовується як модем. Зате Bluetooth не дасть вам заплутатися в проводах - телефон можна буде вільно переміщати в радіусі декількох метрів.
Вам знадобиться
  • - USB-кабель;
  • - Bluetooth-адаптер.
Інструкція
1
Підключіть смартфон до комп'ютера за допомогою USB-кабелю - він входить в стандартну комплектацію телефону.
2
Виберіть в меню, що з'явилося на екрані телефону, потрібний режим підключення. В режимах, призначених для перегляду і передачі файлів, функції зв'язку телефону будуть недоступні. І навпаки, при підключенні смартфона в режимі телефонії (для виходу в інтернет) буде неможливий доступ до папок і файлів телефону через провідник Windows.
3
Встановіть на комп'ютер драйвери з диска, вкладеного в коробку з телефоном. Якщо диск в комплектацію не входить, скачайте необхідне ПЗ з сайту компанії-виробника вашого смартфона. Адреса веб-сторінки повинен бути вказаний в технічній документації.
4
Зачекайте, доки комп'ютер пізнає пристрій (у правому нижньому кутку монітора з'явиться відповідне повідомлення). Працюйте з файлами телефону через встановлене ПО або за допомогою провідника Windows. Або створіть нове інтернет-підключення.
5
Активуйте Bluetooth в телефоні і в комп'ютері. Якщо ви використовуєте на комп'ютері зовнішній Bluetooth-адаптер, попередньо встановіть необхідне для його роботи ПО (диск з драйверами повинен знаходитися в коробці з адаптером).
6
Знайдіть в Панелі управління вашого комп'ютера ярлик «Пристрої Bluetooth» або запустіть програму, встановлену вами для зовнішнього адаптера. Виберіть пункт «Додати пристрій». Буде проведений пошук всіх доступних пристроїв Bluetooth в радіусі 10-100 м від комп'ютера.
7
Виберіть у списку назву вашого смартфона. Для активації з'єднання встановіть власний контрольний код або підтвердіть код, запропонований системою. Щоб при передачі даних не було потрібно постійно підтверджувати всі вироблені операції, скоректуйте настройки Bluetooth-з'єднання.
8
Переглядайте, копіюйте і відправляйте файли за допомогою провідника Windows або через оглядача файлів самого смартфона. Для підключення до інтернету налаштуйте властивості модему.
Корисна порада
Підключити телефон до комп'ютера можливо також через ІК-порт і Wi-Fi (якщо у вас є необхідне для цього обладнання). Детальну інформацію про ці способи підключення ви можете отримати за посиланнями, вказаними нижче.