Як витягнути прикурювач.

На даний момент практично кожен сучасний автомобіль оснащений всім необхідним для забезпечення належного рівня комфорту. Прикуриватель є невід'ємним атрибутом будь-якого авто. Це дуже зручно, так як водієві немає необхідності користуватися за кермом запальничкою або сірниками, що значно збільшує безпеку руху.
Інструкція
1
Обережно витягніть прикурювач, оскільки найменше незручне або різкий рух може зламати його, і вам доведеться нести прикурювач в автомайстерню. У різних автомобілів пристрій прикурювача також різниться. Перш ніж приступати до вилучення прикурювача ознайомтесь з інструкцією по експлуатації. Після чого запасіться терпінням, візьміть всі необхідні інструменти і приступите до його демонтажу. Прийміть зручну позу біля коробки перемикання передач. Візьміться за прикурювач плоскогубцями і різко потягніть на себе. Різкість потрібна для того, щоб він вискочив з засувок, які його тримають. Слід діяти з граничною обережністю і уважністю, щоб ненароком прикурювач не пошкодити.
2
Якщо ви не в ладах з автомобільною технікою, зверніться за допомогою в автомайстерню, фахівці якої здійснять заміну або ремонт зламаного прикурювача в максимально стислі терміни. Природно, вам доведеться розлучитися з певною сумою грошей, але повірте - воно того варте. Адже для багатьох водіїв наявність справного прикурювача в автомобілі є важливим чинником спокою, а, значить, і безпечного пересування по дорозі. Щоб остаточно не зламати прикурювач, витягайте його разом з попільничкою і несіть в майстерню, де є спеціальне обладнання для вирішення подібних проблем. Не намагайтеся виправити неполадку, якщо не розбираєтеся в проблемі. Таким чином можна тільки ще більше погіршити поломку, і подальший ремонт вам влетить у копієчку.
3
У випадку, якщо прикурювач не працює досить довгий час, швидше за все, у вас серйозна поломка, і без сторонньої допомоги не обійтися. Пам'ятайте, що дбайлива і обережна експлуатація всіх пристроїв і систем, що входять до складу автомобіля, дозволить вам значно збільшити термін їх експлуатації і скоротити до мінімуму витрати на ремонт і додаткове обслуговування. Це також стосується і прикурювача. Використовуйте його виключно за призначенням, тоді ви зможете попередити його поломку.