Як знайти клієнтів бухгалтеру.

Якщо ви є бухгалтером, то, крім, основного заробітку, ви можете отримати додаткові гроші, працюючи в індивідуальному порядку. Плюси очевидні: не потрібно відкривати власну фірму, а значить, платити податки. З чого почати і як знайти перших клієнтів?
Інструкція
1
Визначтеся, які бухгалтерські послуги ви готові виконувати і які основні ціни на них у вашому регіоні. Наприклад, заповнення нульової звітності, складання довідок ПДФО та інше. Зробити це можна, порадившись з колегами, прочитавши оголошення в газетах та інших видах ЗМІ. Продумайте, скільки часу на день ви готові приділити додаткової роботи, крім основної.
2
Напишіть оголошення і розмістіть їх в газетах. Краще використовувати спеціальні ділові видання і бізнес-сторінки в інтернеті. Зробіть візитні картки і, коли будете працювати з клієнтами вашої фірми, роздавайте їх, пропонуючи індивідуальні послуги. Якщо клієнти задоволені вашою роботою, вони скоріше звернуться саме до вас, ніж до вашому керівництву.
3
Складіть список невеликих фірм міста і залиште свої візитки в них. Звертатися до великих компаній або мати свого бухгалтера для них може бути занадто дорого, тому вони можуть скористатися вашими послугами. Не варто сильно накручувати ціни. Якщо ви живете в невеликому місті, то ви скоро придбаєте гарну репутацію, а значить, потік клієнтів виросте.
4
Надішліть резюме в цікавлять вас компанії на вакансію бухгалтера за сумісництвом. Цілком можливо, що ви зможете вести справи відразу двох-трьох компаній, а це дасть суттєвий дохід. Користуватися послугами бухгалтера на дому для них набагато простіше, ніж організовувати і обладнати спеціальне робоче місце і офіційно наймати співробітника.
5
Ваш успіх залежить від вашого професіоналізму. Постійно займайтеся самоосвітою, щоб максимально підвищити свою конкурентоспроможність. Читайте профільні видання, проходьте курси підвищення кваліфікації, розвивайте всі необхідні навички, в тому числі, вміння працювати з комп'ютером. Пам'ятайте, що при «вільному плаванні» дохід залежить не від робочого часу, а виключно від ваших власних зусиль.