Як підключити до мікшера мікрофон. Як зробити мікрофон своїми руками.

Ви можете зіткнутися з декількома різними типами мікрофонів. Вони відрізняються по конструкції і за принципом перетворення звукових коливань. Можна виділити електродинамічні і електростатичні мікрофони, як більш якісні. До електродинамічним мікрофонів відносяться котушкові і стрічкові, а електростатичні мікрофони представлені конденсаторними і електретними.
Інструкція
1
Якщо ви займаєтеся оснащенням студії, то краще вибирайте конденсаторний мікрофон, хоч йому й потрібен зовнішній джерело живлення. Не намагайтеся підключати конденсаторний мікрофон до звукової карти. Враховуйте, що використовуючи конденсаторний мікрофон, вам обов'язково доведеться подбати про спеціальний згода пристрій, поєднаному з джерелом живлення. Всі вищевказані елементи входять до складу мікшера. Щоб знизити вплив акустичних перешкод закріпіть мікрофон на стійці або підставці, що має спеціальну амортизирующую підвіску.
2
Динамічний мікрофон підключайте безпосередньо до мікрофонного входу, розташованому на звуковий карті. Другий спосіб підключення виконуйте, використовуючи лінійний вхід звукової карти. Віддавайте переважніше підключенню до лінійного входу, бо так ви отримаєте менший рівень шумів. Дотримуйтеся обережності при підключенні динамічних мікрофонів до мікшера або мікрофонного підсилювача, які мають джерело фантомного живлення, що забезпечує функціональність конденсаторних мікрофонів. Вимкніть джерело фантомного живлення, щоб уникнути поломки динамічного мікрофона.
3
Якщо вас чекає підключити конденсаторний мікрофон, то застосовуйте мікрофонний вхід мікшера. Аналогічно можете підключити конденсаторний мікрофон до мікрофонного підсилювача, має джерело фантомного живлення. Перевірте підключення між виходом мікшера або виходом мікрофонного підсилювача і лінійного входу звукової карти.
4
Якщо у вас виникають проблеми, що тягнуть за собою перешкоди, викликані електромагнітними випромінюваннями, то з'єднуйте мікрофон з мікшером, застосовуючи симетричну комутацію. При цьому сигнал від мікрофона до мікшера передаватиметься шляхом екранованої кручений пари проводів. Порівняйте з передачею сигналу від джерела до приймача одножильним екранованим кабелем. У варіанті з кручений парою проводів, проходячи через один провід, сигнали передаються без змін. Такі сигнали ще називають "гарячими", "плюсовими" або hot (+ ve). Інакше проводу передаватиметься той же сигнал, але вже в протифазі. Такі сигнали називають "холодними", "мінусовими" або cold (-ve). Будь провід, навіть якщо він екранований, одночасно функціонує як антена, а внаслідок цього сприймає перешкоди, але на вході мікшера відбудеться віднімання другого сигналу, практично компенсуючи його.