Як отримати webmoney гаманець.

Людям, які планують щось активно купувати або продавати в інтернеті, ніяк не обійтися без власного гаманця WebMoney. А для того, щоб його придбати, необхідно пройти процедуру реєстрації. Заповнивши усі обов'язкові поля реєстраційної форми, ви придбаєте власний WMID - ідентифікатор в системі WebMoney. Причому, одна людина може абсолютно легально мати кілька різних WMID, а в кожному з них - кілька гаманців в різних валютах.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет-підключення;
  • - мобільний телефон.
Інструкція
1
Зайдіть на сторінку webmoney.ru "> http://start.webmoney.ru і введіть свій діючий номер мобільного телефону. Прив'язка мобільного дасть вам в подальшому можливість підтверджувати платіжні операції і відновити свій пароль в системі, якщо ви його забудете. До того ж, якщо ви зареєструєтесь без вказівки мобільного телефону, на ваш гаманець буде накладено ряд фінансових обмежень.
2
Введіть на наступній сторінці свої анкетні дані від руки або імпортуйте їх з свого облікового запису в одній із соціальних мереж. Обов'язково вкажіть діючий адресу електронної пошти, інакше ви не зможете підтвердити свою реєстрацію в системі. Свої ПІБ вказуйте строго, як в паспорті, інакше потім ви не зможете зняти власні кошти. Заповнити слід все поля, крім адреси власного сайту.
3
Підтвердіть реєстрацію в системі WebMoney, зробивши перехід по посиланню з отриманого листа, або введіть реєстраційний код від руки в спеціальну форму на сайті.
4
Введіть у поле на наступній сторінці перевірочний код з отриманого SMS.
5
Перевірте ще раз правильність зазначених вами даних і придумайте пароль для входу в систему. Введіть код перевірки з картинки і натисніть кнопку ОК.
6
Натисніть на посилання «можна створити» в рядку і виберіть валюту для свого першого гаманця WebMoney. Рублеві рахунки позначаються абревіатурою WMR, розрахунки в доларах США будуть відбуватися через гаманець WMZ, для євро слід завести гаманець WME. Для створення додаткових гаманців натисніть на знак «+» поруч з вже створеними.
7
Запам'ятайте номера створених вами гаманців. Щоб отримувати на них кошти, вам треба буде повідомити всі цифри номера і латинську букву, вартісну перед ними, своїм контрагентам - людям і організаціям, від яких ви плануєте отримувати грошові перекази.
8
Змініть настройки аккаунта на сторінці «Меню». Ви можете відрегулювати параметри безпеки: змінити пароль, вибрати основну програму управління гаманцями (підключити іншу версію програми WebMoney Keeper - після завершення реєстрації у вас буде встановлений Keeper Mini), включити/виключити підтвердження платіжних операцій через SMS і т.д. Вся детальна інформація знаходиться в довідковій системі WebMoney.