Як переглядати субтитри.

Субтитри до фільмів - справжня знахідка для багатьох людей. Чи хочете ви вивчити мову, або просто не можете голосно вмикати звук у фільмі - субтитри виручать вас у будь-якій ситуації. Від вас вимагається тільки включити їх.
Інструкція
1
Для початку визначте, в якій формі зберігаються субтитри. Варіантів всього два: вбудовані субтитри - тобто, вони розташовані в тому ж файлі, що і відео. Або зовнішні субтитри - вони записані в окремому файлі (або декількох файлах). Їх назва часто збігається з назвою файлу відео і вони мають розширення SRT, SUB або TXT.
2
Простіше включити вбудовані субтитри. Працювати з ними вміє більшість плеєрів. Серед них VLC Player, GOM Player, Light Alloy, Crystal Player, Media Player Classic і деякі інші. Ви користуєтеся плеєром, який не може відтворювати субтитри? Скачайте інший або скористайтеся фільтром DirectVobSub - DirectShow, який створений спеціально для показу субтитрів.
3
Щоб включити вбудовані субтитри, ознайомтеся з інструкцією до плеєра, встановленим у вас. Зазвичай для цього потрібно натиснути правою кнопкою миші по екрану за фільмом і вибрати функцію «Включити субтитри». Іноді вона знаходиться в меню «Відео» або «Настройки».
4
Перш ніж включити зовнішні субтитри, необхідно налаштувати плеєр. В одних програмах потрібно підключити можливість перегляду субтитрів, в інших - вибрати для субтитрів російську кодування (Cyrillic).
5
Щоб підключити зовнішні субтитри, gроверьте, чи збігається ім'я файлу з субтитрами і ім'я файлу з відео. Натисніть по файлу з субтитрами правою кнопкою миші і виберете "Відкрити за допомогою ...». У списку програм виберете відео-плеєр, через який ви збираєтеся дивитися фільм.
6
Якщо після підключення субтитрів вам погано їх видно, або вас просто не влаштовують настройки субтитрів, змініть їх. Ці настройки задаються в відео-плеєрі. Ви можете вибрати колір, шрифт, розмір тексту, наявність тіні, розміщення. Всі ці можливості різні в відео-плеєрів. Щоб дізнатися докладніше про своє, зайдіть на офіційний сайт.