Як поєднати два зображення не в Photoshop.

Adobe Photoshop здатний вирішувати графічні завдання практично будь-якої складності. Однак у вирішенні найпростіших можна обійтися і без нього. Приміром, щоб склеїти два зображення, досить ACDSee і Paint.
Вам знадобиться
  • - ACDSee Pro 4,
  • - Paint.
Інструкція
1
Запустіть ACDsee і відкрийте в ньому необхідні зображення: клікніть пункт меню File> Open, виберіть файли і натисніть «Відкрити». Розміри картинок повинні збігатися, тому їх потрібно підігнати один до одного.
2
Дізнатися і поміняти розміри зображення можна через одне і те ж меню: виберіть фотографію та клікніть гарячі клавіші Ctrl + R. У вікні активуйте пункт Size in pixels, в поле Width буде вказана ширина зображення, а в Height - висота. За допомогою цих же налаштувань можна поміняти розміри картинки. Якщо ви не хочете втратити пропорції зображення, використовуйте пункт Percentage of original. З його допомогою зображення змінюється в процентному співвідношенні. Натисніть Start Resize, а потім Done. У папці, де знаходиться це зображення, з'явиться ще одне, зменшене.
3
Відкрийте Paint, вбудований в Windows стандартний графічний редактор. Для цього натисніть «Пуск» і в командному рядку введіть paint. Клікніть Enter. У правому нижньому куті програми знаходиться повзунок, за допомогою якого можна наблизити і віддалити зображення, поставте цей показник якомога менше. Візьміться за нижній правий край проекту і розтягніть його ширше, щоб зображення, яке ви будете в нього вставляти, вмістилося повністю.
4
Натисніть «Вставити»> «Вставити з», виберіть потрібне зображення і натисніть «Відкрити». Розташуйте картинку необхідним чином. В Paint відсутня можливість маніпулювати з шарами, тому з самого початку розташуйте зображення в правильному місці. Однак якщо щось не вийшло, можна використовувати гарячі клавіші Ctrl + Z (повернення на крок назад) і Ctrl + Y (перехід на крок вперед). Знову натисніть «Вставити»> «Вставити з» і завантажте другу картинку. Розташуйте її згідно вашої задумом.
5
Щоб зберегти результат, клацніть пункт меню «Файл»> «Зберегти як»> «Зображення у форматі Jpeg», виберіть шлях і натисніть «Зберегти».