Як створити gif банер.

Популярним засобом реклами для просування сайту в мережі інтернет є банери - невеликі графічні зображення з елементами анімації, які забезпечують перехід на сайт рекламодавця або сторінку з додатковою інформацією.
Вам знадобиться
  • - графічний редактор;
  • - GIF аніматор.
Інструкція
1
Створіть новий файл для малюнка в графічному редакторі: "Файл"? "Новий".
2
Встановіть параметри зображення: розмір, дозвіл і колірної режим.
3
Додайте зображення в розпочатому шарі, встановіть колір фону, введіть текст. При розміщенні тексту автоматично створюється окремий шар.
4
Змініть положення шару на фрагменті, вибравши потрібний шар і утримуючи ліву клавішу миші. Зробіть верхній шар активним, якшо по ньому на панелі шарів в правій частині екрану лівою клавішею миші.
5
Злийте воєдино активний шар з нижнім: "Шар"? "Злити з нижнім".
6
Створіть ще два кадри за аналогічною схемою.
7
Збережіть отримані зображення: "Файл"? "Зберегти для Web". Щоб правильно зберегти кадри, активуйте один шар, залишаючи інші невидимими. Потім, за аналогічною схемою, збережіть залишилися шари. Встановіть для файлів необхідні настройки в меню Settings.
8
Послідовно склейте кадри баннера в GIF аніматор. Для цієї мети скористайтеся, наприклад, програмою Ulead GIF Animator 5.0. Відкрийте вкладку "Файл"? "Майстер анімації".
9
Пропишіть розміри банера в відкрилася формі і завантажте збережені малюнки баннера кнопкою "Додати зображення". Щоб задати період чергування кадрів у фреймі, виставте тимчасову затримку.
10
Виберіть в редакторі закладку Optimize і оптимізує зображення. Виставте необхідну кількість квітів і збережіть готовий банер.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZFce0E8mBnU
Зверніть увагу
Простежте за тим, щоб розмір готового до розміщення оптимізованого зображення середніх розмірів не перевищував 15 Kb - це зменшить швидкість завантаження Web - сторінок. Таблиці стандартних розмірів для GIF- анімації відшукайте в інтернеті.
Корисна порада
До початку розробки уявіть максимально детально зовнішній вигляд, колірну гамму і рух елементів банера. Це значно прискорить промальовування кадрів.