Як відновити електронну пошту. відновити пароль електронної пошти.

Сучасні акаунти електронної пошти служать не тільки для відправки та отримання листів, але і для входу у величезну кількість сервісів. Забутий пароль при цьому може значно обмежити можливості користувача. Однак відновити його можна мінімум трьома способами.
Інструкція
1
Дайте відповідь на секретне питання, що надасть вам доступ до системи відновлення пароля. Даний спосіб відновлення пароля електронної пошти є найстарішим, применяющимся у всіх поштових сервісах. Секретне питання задається при реєстрації поштової скриньки. Питання це може бути як стандартним, варіанти якого знаходяться в списку, наприклад "Марка першого автомобіля", "Дівоче прізвище матері" або "Останні 5 цифр ІНН", так і власним, який створюється під час реєстрації. Система відновлення пароля активується в разі написання правильної відповіді. Вибирайте секретне питання так, щоб відповідь на нього був відомий як можна меншій кількості людей (в ідеалі - тільки вам), щоб уникнути злому поштової скриньки.
2
Напишіть адресу додаткової поштової скриньки. Цей e-mail адресу, також як і секретне питання, вказується в процесі реєстрації електронної пошти, і по її закінченні на нього приходить спеціальний лист, яке підтверджує те, що даний поштовий ящик належить вам і використовується для відновлення. У випадку, якщо ви не пам'ятаєте відповідь на секретне питання, система відновлення запропонує вам написати додатковий адресу, на яку буде відправлено лист з інструкцією по скиданню і відновленню забутого пароля.
3
Використовуйте мобільний телефон, прив'язаний до поштової аккаунту. Деякі сервіси застосовують валідацію аккаунта електронної за допомогою смс. У разі втрати пароля від такого поштової скриньки, як варіант відновлення, система запропонує ввести номер прив'язаного до аккаунту мобільного телефону (або кілька його останніх цифр), на який буде відправлено повідомлення з кодом відновлення, який дає доступ до системи скидання пароля. Зверніть увагу, що номер телефону повинен бути завчасно прописаний в акаунті електронної пошти. В іншому випадку даний спосіб не спрацює.