Як налаштувати цифровий телевізор.

Сьогодні все більше країн світу переходять на цифрове телебачення. Якщо у вас є можливість дивитися цифрове телебачення вже сьогодні - вам пощастило. Ваше головне завдання полягає в тому, щоб налаштувати домашній телевізор на прийняття цифрових каналів. Якщо телевізор в будинку нецифровий, то при переході на цифрове мовлення він перестає отримувати аналогові сигнали. При наявності цифрового телевізора потрібно буде провести його перенастроювання і вибрати новий набір каналів. Ваші улюблені кабельні та супутникові канали при цьому не постраждають.
Вам знадобиться
  • Кабельний цифровий телевізійний тюнер з кабелем, пульт дистанційного керування і з'єднувальний RCA аудіо-відеокабель.
Інструкція
1
Налаштування цифрового телевізора для прийому відповідних каналів полягає в зміні показників в цифровому тюнері вашого телевізора. Сам тюнер потрібен для декодування цифрових телеканалів для перегляду в телевізорі. Маніпуляцій буде небагато, ви впораєтеся.
2
Почнемо з того, що вам потрібно вийняти кабельний ТВ тюнер з упаковки і перевірити його цілісність. В пульт дистанційного керування вставте пару батарейок типу АА в правильній полярності. Підключіть кабель від антени: на його кінці є обжимной або накручуємо роз'єм F-типу до RF-in (Ant-in), який потрібно закріпити до входу комутаційної панелі, що розташована на задній частині телевізійного тюнера.
3
Проведіть з'єднання RCA аудіо-відео кабелю між телевізором і тюнером. Підключення до тюнера і роз'ємів телевізора потрібно проводити відповідно до колірними розмітками. Тепер потрібно включити телевізор і цифровий тюнер, переключивши потрібний вхід, наприклад на TV/AV.
4
Виберіть на пульті ТВ тюнера блок «Меню», потім розділ «Автопошук каналів» і «ОК». Ваш тюнер відразу ж почне перебір каналів. Коли автоматичний пошук закінчиться, ви побачите список знайдених каналів на екрані. Ще раз натискаєте «ОК» на пульті ДУ. Щоб вийти з «Головного меню», знайдіть курсором рядок «Вихід» і «ОК» або натисніть кнопку «Вихід» («Exit») на пульті дистанційного управління. ТВ тюнер висвітить на лицьовій панелі номер каналу.
5
Можна пошукати канали вручну: вибираєте в «Меню» підрозділ «Ручний пошук каналів». Функція «Скинути канали» - видалить всі попередні настройки каналів. Можна ще сортувати канали, групувати списки або переносити канал на інший номер. Це робиться через опцію «Сортувати канали». Кожне нововведення підтверджуйте кнопкою «ОК».
6
Якщо хочете дивитися електронні програми передач (EPG), натисніть кнопку «EPG» на пульті. Екран покаже 2 списку: вгорі - список каналів, внизу - список передач для обраного каналу. Для переміщення по списку використовуйте кнопки управління на пульті «вгору» «вниз». Для виходу з меню «EPG» слід натиснути «Exit» на пульті дистанційного управління.
Зверніть увагу
У деяких телевізорів немає RCA роз'єму, тоді виберіть роз'єм SCART/SCART.