Як встановити термінал.

У минулому для забезпечення взаємодії людини з комп'ютером широко застосовувалися текстові термінали. Якщо у вас зберігся такий прилад, його можна підключити і до сучасного персонального комп'ютера.
Інструкція
1
Встановіть на свій комп'ютер операційну систему Linux. Використання терміналів спільно з машинами, що працюють під управлінням інших ОС, сильно утруднено.
2
Переконайтеся, що термінал розрахований на підключення через інтерфейс RS-232C. Якщо він використовує нестандартний варіант цього інтерфейсу, підключіть його до комп'ютера через перетворювач рівня відповідного типу. Наприклад, якщо у терміналу 5-вольта COM-порт, використовуйте перетворювач на мікросхемі MAX232. У разі ж, якщо у вашого комп'ютера взагалі немає COM-портів, застосуйте адаптер USB-COM, в тому числі, саморобний, на мікросхемі FT232.
3
Увійдіть в систему як користувач root. Знайдіть у файлі/etc/inittab рядок, що починається з tty2. Нижче неї помістіть її ж копію, в якій tty2 замініть на ttyS0, якщо термінал підключений до першого COM-порту, ttyS1, якщо до другого, або/dev/usb/ttyUSB0 (іноді потрібно замінити на/dev/ttyACM0), якщо до перетворювача USB-COM. Встановіть у цьому рядку таку швидкість обміну даними, на яку термінал розрахований. Збережіть файл.Еслі пристрої/dev/ttyACM0 немає, створіть його командою: mknod/dev/ttyACM0 c 166 0
4
Увімкніть термінал. Перезавантажте комп'ютер. Якщо ви хочете обійтися без його перезавантаження, введіть команду: init q
5
Якщо на терміналі не з`явилася форма введення логіна і пароля, натисніть на ньому клавішу введення. Якщо вона все одно не з'явилася, перевірте, що саме ви зробили не так. Спробуйте здійснити більш детальну настройку, використовуючи документ, посилання на який наведено в кінці статті. Але спочатку перевірте, чи правильно здійснено фізичне підключення.
6
Введіть логін і пароль, після чого запустіть будь консольний додаток. Наприклад, браузер Lynx. В останньому випадку, спробуйте з його допомогою відвідати будь-який сайт, де використовується тільки латиниця.
7
Якщо у вас всього один комп'ютер, а інтернетом бажають скористатися домашні, поступіться їм місце за монітором, а самі пересядьте за термінал. Принаймні, англомовні сайти ви зможете відвідувати і за ним. Ви швидко забудете про конфлікти на грунті розподілу комп'ютера між членами сім'ї.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KpUH7gYEyUU