Як закачати картинки в айфон. Як закачати в айфон картинки.

Завдяки наявності великої контрастного дисплея і flash-пам'яті значного обсягу iPhone можна використовувати як зручне сховище зображень. При цьому існує кілька варіантів завантаження в нього картинок.
Інструкція
1
Щоб перенести на iPhone фотографії, які зберігаються на комп'ютері, вам знадобиться програма iTunes. Вона розроблена компанією Apple і призначена для перенесення файлів з комп'ютера на iPhone і назад. Завантажити її можна на офіційному сайті за адресою www.apple.com.
2
Після установки iTunes на комп'ютер, запустіть програму і підключіть iPhone за допомогою USB-кабелю. Клацніть в меню зліва на значку iPhone в розділі «Пристрої» і перейдіть в головному вікні програми на вкладку «Фото».
3
Тут вам потрібно вказати шлях до папки з картинками, які ви бажаєте перенести на iPhone. Щоб це зробити, клацніть на кнопці «Синхронізувати фотографії з» і виберіть потрібну папку на жорсткому диску комп'ютера. Натисніть кнопку «Синхронізувати» у правому нижньому кутку вікна програми, і картинки будуть перенесені в iPhone.
4
Якщо вам потрібно закачати в свій iPhone картинки з інтернету, це робиться без допомоги комп'ютера. Відкрийте браузер Safari і перейдіть на сайт, з якого ви хотіли б завантажити зображення. Після того, як ви відкриєте потрібну сторінку, доторкніться до екрану в області картинки і утримуйте палець протягом декількох секунд.
5
На екрані з'явиться меню, в якому вам необхідно вибрати пункт «Зберегти зображення». Після цього iPhone виконає завантаження картинки в свою фотогалерею. Саме там і слід пізніше шукати всі завантажені таким чином зображення.
6
Ще один варіант завантаження картинок в iPhone - використання спеціальних додатків з магазину AppStore. Скачайте одне з безкоштовних додатків для пошуку фотографій в інтернеті (наприклад, iWallpapers або Flickr), а потім виберіть вподобані зображення і збережіть їх з меню.
7
Для цього в більшості додатків досить натиснути внизу екрана на піктограму зі стрілкою, а потім в меню вибрати команду збереження картинки.