Як підключити системний блок. провід для з'єднання монітора з системним блоком.

При покупці комп'ютера новачкові - людині, яка має невелике уявлення про ПК в цілому - потрібна певна допомога в складанні і підключенні цього пристрою. Якщо немає можливості викликати спеціаліста або друга, то вам прийде на допомогу ця інструкція.
Вам знадобиться
  • З'єднати всі інтерфейси і шлейфи в правильному порядку.
Інструкція
1
Візьміть основний кабель, призначений для живлення системного блоку від мережі. З одного його боку буде вилка, з іншого роз'єм у вигляді трапеції. Необхідно повернути до себе системний блок задньої (тильної) стороною, де знаходиться безліч роз'ємів типу "мама" і "тато". Беремо шнур живлення, з боку якого знаходиться роз'єм "мама" і приєднуємо до гнізда "папа", що знаходиться у верхній частині системного блоку. Не варто підключати його одразу до мережі.
2
Ставимо поруч з системним блоком монітор, щоб зробити підключення монітора до системного блоку. Для цього нам знадобиться такий же кабель живлення від мережі. Принцип той же самий, тільки тепер ми підключаємо кабель до монітора. До мережі також ми його не подключаем.Берем наступний кабель - для з'єднання монітора і системного блоку (VGA-кабель). Однією стороною підключаємо до монітора, інший до системного блоку, колись треба знайти роз'єм VGA на системному блоці. Після підключення цього кабелю, закручуємо пластикові болти пальцями або невеликий викруткою. Це необхідно для постійного і стабільного сигналу.
3
Підключення клавіатури й мишки між собою дуже схожі. Єдиним розходженням є колір штекерів і гнізд, призначені під ці пристрої. Гнізда клавіатури й мишки (PS/2) знаходяться нижче гнізда живлення системного блоку. У клавіатури - бузковий колір, а у мишки - зелений.В останнім часом стали випускати пристрої під інтерфейсом USB. В цьому випадку все набагато простіше. Вам необхідно вставити штекер необхідного вам пристрої (клавіатура або миша) в USB-порт.
4
Останнім етапом підключення буде з'єднання колонок і системного блоку. Від головної колонки відходить 2 кабелю - кабель живлення і аудіокабель. Нам передавайте аудіосигнал до системного блоку. Знаходимо кругле гніздо зеленого кольору на системному блоці і соедіняем.Теперь нам буде потрібно з'єднати всі кабелі живлення з розеткою. Тут можна скористатися мережевим фільтром (пілот). Після підключення всіх пристроїв для роботи системного блоку, нам необхідно включити комп'ютер натисканням кнопки "Power" на передній панелі комп'ютера.
Корисна порада
Якщо ви включили комп'ютер, але при цьому не з'явилося зображення або відсутній звук, значить щось зробили не так. Радимо звернутися за допомогою до людей, добре розуміються в даному питанні.
Для з'єднання двох комп'ютерів в локальну мережу можна застосувати кілька методів. Багато залежить від кінцевої мети здійснення даного з'єднання. Для створення мініатюрної домашньої мережі можна не використовувати роутер або світч.
Вам знадобиться
  • - мережевий кабель.
Інструкція
1
Придбайте мережевий кабель з LAN-коннекторами на обох кінцях. Не використовуйте занадто довгий дріт, щоб не знижувати швидкість обміну даними всередині мережі. Підключіть його до мережевих карт обох комп'ютерів і включіть ці ПК. Якщо у вас є необхідність підключити обидва комп'ютера до інтернету, то придбайте додаткову мережну карту.
2
Встановіть цей пристрій в один з комп'ютерів і перемкніть. Обов'язково поновіть драйвери для всіх мережевих карт. З'єднайте з цим мережним адаптером кабель підключення до інтернету. Налаштуйте з'єднання з інтернетом, використовуючи для цього стандартні параметри.
3
Перейдіть до властивостей щойно створеного підключення. Відкрийте меню «Доступ». Поставте галочку напроти пункту «Дозволити використовувати дане підключення до інтернету іншим мережевим користувачам». Обов'язково у наступному пункті відкритого меню вкажіть ту локальну мережу, яку утворюють два ваших комп'ютера.
4
Тепер перейдіть до налаштування іншого мережевого адаптера. Виберіть властивості протоколу інтернету TCP/IPv4. Активуйте параметр, що дозволяє використовувати постійний IP-адресу. Введіть у відповідне поле цифри 201.101.156.1. Натисніть клавішу Tab і подивіться маску підмережі. Збережіть налаштування цієї мережевої карти.
5
Перейдіть до другого комп'ютера. Виконайте налаштування мережевої карти, відкривши властивості протоколу інтернету TCP/IPv4. Введіть значення IP-адреси, яке буде співпадати з IP комп'ютера-сервера першими трьома сегментами, наприклад 201.101.156.10. Тепер знайдіть поля «Бажаний сервер DNS» і «Основний шлюз». Введіть в них IP-адресу першого комп'ютера. Збережіть налаштування цього мережевого адаптера. Виконайте перепідключення до інтернету на комп'ютері-сервері. Перевірте наявність доступу в інтернет у обох ПК.