Як оновити прошивку iPod Touch.

На відміну від інших мультимедійних плеєрів, iPod touch є практично точною копією iPhone. Різниця лише у відсутності телефонного модуля і менших габаритних розмірах. В іншому iPod touch має всі функції свого «старшого брата», включаючи і можливість оновлення програмного забезпечення.
Інструкція
1
Щоб оновити програмне забезпечення (прошивку) вашого високотехнологічного гаджета, потрібна програма iTunes. При цьому абсолютно не важливо, чи є ви користувачем Apple iOS або Windows - програма існує для обох операційних систем. Завантажити свіжу версію iTunes можна на офіційному сайті Apple в інтернеті за адресою www.apple.com.
2
Якщо ви вже користуєтеся iTunes, можете перейти до наступного шагу.Прі першому запуску вам знадобиться підключити свій iPod touch до комп'ютера за допомогою USB-кабелю і виконати настройку синхронізації. Для цього в головному вікні програми відкрийте кожну з вкладок і вкажіть, що саме через мультимедійного контенту вашого iPod буде синхронізуватися з комп'ютером.
3
Після підключення iPod touch до комп'ютера і запуску iTunes, програма автоматично перевірить поточну версію прошивки. У разі виявлення нової версії ПЗ, з'явиться діалогове вікно, де вам буде запропоновано виконати оновлення. Досить буде натиснути кнопку «Оновити». При цьому важливо, щоб комп'ютер був підключений до інтернету.
4
Якщо ви бажаєте виконати оновлення в ручному режимі, у вікні програми iTunes клацніть в меню зліва на значку iPod в розділі «Пристрої». У головному вікні натисніть кнопку «Оновити». Буде виконаний пошук актуальної версії програмного забезпечення, а у разі виявлення програма запропонує оновити прошивку.
5
Існує ще один варіант ручного оновлення. У випадку, якщо комп'ютер не підключений до інтернету, а на жорсткому диску є заздалегідь завантажений файл прошивки, ви можете вказати програмі шлях до цього файлу для виконання оновлення. Утримуючи клавішу Shift на клавіатурі, в головному меню iTunes натисніть кнопку «Оновити», виберіть файл прошивки і натисніть кнопку «Відкрити». Буде виконано оновлення програмного забезпечення.