Як додати новий гаджет.

Додавання гаджетів на робочий стіл операційної системи Windows 7 може бути виконано користувачем без застосування спеціальних навичок роботи з комп'ютером та використання програм сторонніх розробників.
Вам знадобиться
  • - Windows 7.
Інструкція
1
Виконайте клік правою кнопки миші в будь-якому місці робочого столу для виклику контекстного меню і виберіть пункт «Гаджети».
2
Відкрийте «Колекція гаджетів робочого столу» і виконайте подвійний клік миші на ярлик обраного міні-додатки для додавання гаджета на робочий стіл.
3
Поверніться в меню «Гаджети» і виконайте клік правою кнопки миші на значок гаджета, що підлягає видаленню, для виклику сервісного меню.
4
Виберіть команду «Видалити» для застосування бажаних змін. Ця дія видалить вбрання додаток з «Колекція гаджетів робочого столу».
5
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Панель управління» для виконання операції відновлення віддаленого гаджета.
6
Встановіть вид «Категорія» і розкрийте посилання «Оформлення та персоналізація».
7
Виберіть рядок «Відновлення гаджетів робочого столу, встановлених Windows» в розділі «Гаджети робочого столу".
8
Виконайте повторну установку раніше видаленого міні-додатки.
9
Створіть власний гаджет за допомогою «Керівництво по створенню гаджетів» Д. Уеста (потрібні знання HTML і JavaScript).
10
Використовуйте функцію переміщення гаджетів в межах робочого столу за допомогою лівої кнопки миші. Натисніть функціональну клавішу Shift і утримуйте її під час переміщення міні-додатки в необхідне місце.
11
Викличте контекстне меню вибраного гаджета кліком правої кнопки миші і виберіть команду «Поверх інших вікон» для постійного відображення міні-додатки поверх всіх відкритих вікон.
12
Викличте сервісне меню кліком правої кнопки миші на вільний простір робочого столу і перейдіть в пункт «Вид» для відміни відображення всіх активних гаджетів.
13
Зніміть прапорець на полі «Відображати гаджети робочого столу». Застосуйте прапорець на вказаному полі для відновлення відображення міні-додатків.
14
Використовуйте одночасне натискання клавіш Win + G для переміщення всіх активних гаджетів на передній план.
Зверніть увагу
Windows 7 містить дев'ять попередньо встановлених гаджетів.
Корисна порада
Ступінь прозорості обраного гаджета можна змінити за допомогою контекстного меню.