Як зняти з одягу бирку. Як зняти плоский магніт з одягу.

Магнітні бирки кріпляться на одяг у магазинах самообслуговування, щоб запобігти розкраданню товару. Як тільки ви оплачуєте вибрану річ, касир знімає бирку спеціальним пристосуванням. Однак трапляються ситуації, коли, приміряючи річ будинку, ви виявляєте цільну магнітну бирку на одязі. Іноді це відбувається через поспіх продавця, через недогляд або просто тому, що на одяг було прикріплено дві бирки, тільки одну з яких видалили. Як же її зняти, не пошкодивши тканину?
Інструкція
1
Таку річ носити неможливо, великий магніт спотворює і стягує тканину. Видалити магазинну бирку з допомогою ножиць, викрутки або напилка також навряд чи вдасться. Оптимальний варіант дій по зняттю бирки з одягу - повторний похід в магазин з купленою річчю і чеком. Касир без проблем видалить «защіткі» і, швидше за все, вибачиться за доставлені незручності.
2
Якщо ж річ куплена в іншому місті, чек не зберігся або немає можливості потрапити в потрібний магазин, є варіант зайти в довколишній магазин і попросити допомогти. Однак через те, що вас моментально запідозрять у крадіжці, вам, ймовірно, відмовлять у цьому послугу. Це може бути під забороною, згідно з внутрішнім статутом магазину, та й пристрій для зняття бирок може не підійти вашому магнітиків.
3
Щоб зняти бирку самостійно, можна скористатися дуже сильним великим магнітом. Ідеальним варіантом буде магніт з неробочого жорсткого диска комп'ютера. Зламані диски продаються на радіоринках за 50-100 р. Магніт прикладіть до випуклої частини бирки, що не до плоскій стороні. Потягніть - бирка відразу зніметься. Якщо вона не зрушилася з місця, переверніть магніт іншим полюсом до випуклої частини магнітної «защіткі». Може так статися, що одного магніту буде недостатньо, тому його доведеться посилити таким же магнітом, а то і не одним. Потім вийміть гвоздик, що залишився в тканини. Річ можна вдягати.
Зверніть увагу
Дані способи слід застосовувати тільки до купленої і оплаченої одязі. Не намагайтеся зняти бирку з речі безпосередньо в магазині. У всіх великих відділах працює охорона і встановлені приховані камери.
Корисна порада
Не намагайтеся розбити магнітну бирку молотком або расколупать ножем. Усередині магніту може бути залита їдка фарба, яка моментально зіпсує річ.
Уявіть, що ви купили одяг у магазині, обладнаному захистом від несанкціонованого винесення товару. Але через неувагу з вашої покупки забули зняти магнітну бирку . Тепер ви стаєте щасливим власником штанів з магнітною міткою, від якої вам належить якось позбавитися. Як зробити це без клопоту?
Інструкція
1
Магнітна бирка конструктивно являє собою насадку з металевим штирем і капсулами з фарбою. У наскрізні прорізи внутрішнього конуса вставлені кульки, які фіксують металевий штир. Цим штирем протикається одяг.
2
Конічна форма застосовується не випадково: якщо потягнути за штирок, то кульки глибше увійдуть в конус, в ту частину, яка звужується; при цьому штир буде зафіксований ще надійніше. Для більшої надійності внутрішній конус з кульками притискається пружинкою. Вся конструкція розташовується усередині пластмасового корпусу.
3
Не варто намагатися розбити бирку молотком або використовувати інше механічне зовнішній вплив. Справа в тому, що всередині магніту, як правило, знаходиться незмивна фарба, тому так ви просто зіпсуєте куплену річ.
4
Щоб зняти бирку з одягу, її притуляють до потужного магніту. На зовнішньому і внутрішньому конусі виникає магнітне поле різної полярності, внутрішній конус виштовхується нагору, а кульки розтискали і звільняють штир.
5
Якщо ви вважаєте, що самі з такою справою не впораєтеся, або під рукою у вас немає потрібного магніту, то найпростіше повернутися в магазин з набутою там річчю (чек на покупку також прихопіть). Попросіть продавця звільнити куплену вами річ від непотрібного додаткового аксесуара. Найімовірніше, вам негайно допоможуть і принесуть свої вибачення.