Як розкрити ISO.

Формат ISO є одним з найбільш популярних для створення точної копії диска. Відкрити файл в даному форматі можна, якщо створити образ диска або витягти інформацію з цього файлу, який, по суті, є архівом.
Інструкція
1
Для створення образу диска потрібно спеціальна програма-емулятор. Одними з найпопулярніших є такі програми, як Alcohol 120% Virtual CD, Daemon Tools і т.п. Розглянемо процес емуляції диска на прикладі останньої програми. Якщо вона у вас не встановлена, скачайте з офіційного сайту http://daemon-tools.cc і встановіть. Робота з іншими додатки аналогічна.
2
Після першого запуску програми система визначить новий дисковод. Він є віртуальним і призначений для емуляції образів дисків у форматі ISO. Щоб запустити віртуальний диск, клікаєте правою кнопкою миші по іконці програми в системному треї (у правому нижньому кутку екрану). Виберіть пункт «Віртуальні приводи», потім підведіть покажчик миші до створеного віртуального дисковода і в розкрився меню кликнете по пункту «Монтувати образ». У діалоговому вікні, знайдіть потрібний файл у форматі ISO. Виберіть його і натисніть кнопку «Відкрити».
3
Через кілька миттєвостей образ диска буде змонтований на віртуальний дисковод. Тепер ви його зможете відкрити точно так само, як і самий справжній диск у звичайному дисководі комп'ютера. Для цього зайдіть в «Мій комп'ютер» і клацніть два рази по віртуальному дисководу зі змонтованим чином. Після цього перед вами відкриється його вміст, або запуститься оболонка диска.
4
Інший спосіб розкриття файлу ISO - робота з ним, як з архівом. Для цього потрібно одна з програм-архіваторів, наприклад, WinRAR. Кликнете по файлу правою кнопкою миші, виберіть "Відкрити за допомогою» і вкажіть програму-архіватор. У вікні програми з'явиться вміст файлу-архіву ISO. Для більш зручної роботи з ним витягніть його з архіву в окрему папку.
5
Також за допомогою програми для запису дисків (наприклад, Ahead Nero, Small CD-Writer, Ashampoo Burning Studio та інше) можна записати образ ISO на звичайний CD або DVD. В результаті замість образу ви отримаєте звичайний диск, з яким можна працювати звичним способом.