Як розібрати миша.

Комп'ютерна мишка - це маніпулятор або вказівний пристрій введення, за допомогою якого користувачі ПК легко управляють курсором на екрані. Яким би простим не здавалася цей пристрій з першого погляду, розібрати його буває не так просто. Розглянемо кілька варіантів розбору миші.
Вам знадобиться
  • Викрутка
Інструкція
1
Якщо ваша миша з'єднується гвинтиком - розкрутіть його. Не тягніть частини миші з силою, т.к., швидше за все, крім гвинта, існують ще й засувки. Акуратно роз'єднаєте половинки мишки.
2
Якщо ваша миша скріплена тільки засувками, будьте гранично обережні, т.к. існує ризик пошкодити зовнішній вигляд пристрою при розборі. Пройдіться викруткою по стику половинок миші, визначте місця розташування засувок і відкрийте їх.
3
Якщо ви не можете знайти ніяких шурупів або засувок, подивіться під прогумованими наклейками (на них ковзає миша під час руху). На жаль, їх доведеться відірвати - адже саме під ними ховаються гвинтики, відкрутивши які, ви зможете розібрати миша.
Трапляється, що оптична миша хаотично втрачає і відновлює працездатність при погойдуванні кабелю на місці введення в корпус. Саме там шнур миші найчастіше перетирається при інтенсивному використанні. Для того щоб відремонтувати маніпулятор, важливо його правильно розібрати.
Інструкція
1
Вимкніть миша від комп'ютера. Знайдіть не її дні гвинти і виверніть їх. Спробуйте відкрити корпус маніпулятора, підчепивши верхню кришку з боку, протилежного стороні введення кабелю.
2
Якщо відкрити миша не виходить, значить, доведеться знайти місце, де розташовані приховані гвинти. Знаходяться вони зазвичай під гумовими ніжками або наклейками. Врахуйте, що в другому випадку видалення або проколювання наклейки позбавляє вас права на гарантійний ремонт миші.Резіновие ніжки обов'язково збережіть, так як без них користуватися маніпулятором незручно.
3
Відкривши миша , акуратно витягнете коліщатко. Зазвичай воно забезпечене валом, один кінець якого кріпиться в роз'ємному шарнірі, а другий вставлений в отвір енкодера. Вивільнивши вал, злегка підніміть його над шарніром, а потім акуратно витягнете його протилежний кінець з енкодера.
4
Відкрутіть всі гвинти, що кріплять плату, після чого звільніть її від засувок і зніміть. Відокремте від плати пластмасову оптичну накладку з лінзою і призмою (вони виконані як єдине ціле).
5
Залиште багатоконтактний соединитель на кінці кабелю вставленим в плату миші. Кусачками відріжте шнур до введення в корпус.Зачістіте провідники кабелю. Орієнтуючись по квітам провідників, що входять в плату з боку багатоконтактного соединителя, припаяйте провідники шнура, що мають ті ж кольору, до контактних площадок, розташованим на звороті плати в тому місці, куди упаяний багатоконтактний з'єднувач.
6
Чи не збираючи миша , підключіть її до комп'ютера, після чого перевірте, засвітився Чи світлодіод, а також чи є реакція на обертання коліщатка, натискання клавіш. Одягнувши на плату оптичну накладку, можна перевірити реакцію на переміщення. Якщо ремонтується USB-маніпулятор, його можна підключити одночасно з ще однією миша ю, яка може мати інтерфейс як USB, так і PS/2.Учтіте, що маніпулятор з інтерфейсом PS/2 не можна підключати при вже завантаженому комп'ютері - він може не виявитися до перезавантаження. Переконавшись, що все працює, знову вимкніть миша .
7
Прокладіть кабель таким чином, щоб він не заважав закриттю корпусу, натискання всіх клавіш і обертанню коліщатка. Зберіть маніпулятор в зворотному порядку. Не забудьте встановити назад навіть такі дрібні деталі, як оптичну накладку або гумові ніжки.
8
Підключіть миша до комп'ютера і переконайтеся в її працездатності.