Як описати товар.

Опис товару - один з найважливіших елементів товарознавства, який безпосередньо може вплинути на рівень продажів. Незалежно від мети, якісне і грамотне опис будь-якого товару підвищить конкурентоспроможність вашої діяльності.
Вам знадобиться
  • - технічна документація;
  • - додаткова експертиза;
  • - фотографія товару.
Інструкція
1
Зберіть всю наявну інформацію про товар. Це можуть бути технічні характеристики, дані з паспорта вироби, результати лабораторних тестів, публікації в пресі. Проаналізуйте всю інформацію, і постарайтеся виділити найголовніше, виходячи з мети вашого опису.
2
Якщо необхідно, проведіть додаткові дослідження. Для нового товару рекомендується тестування для споживачів, проведення фокус-групи, дегустація. Щоб визначити відповідність стандартам, потрібно експертиза товару. Допомога у всіляких оцінках вам надасть торгово-промислова палата або аналогічні комерційні структури.
3
Почніть безпосереднє опис товару з його короткого і інформативного визначення. Потім викладіть його основні органолептичні показники, склад. Детально зупиніться на сфері та способи застосування.
4
В умовах жорсткої конкуренції доцільно включати в опис товару його основні переваги. Робіть наголос на сильні сторони продукту, яких немає у аналогічних товарів. За допомогою декількох ємних фраз постарайтеся продемонструвати, чому покупець повинен вибрати саме даний продукт. Якщо ви претендуєте на лідерство, то можете вказати аналоги, порівняння з якими буде явно на вашу користь.
5
Прикладіть фото товару в різних ракурсах. Фотографії мають бути якісними, єдиними за стилем і бажано кольорові. Якщо ви описуєте товар для інтернету, обов'язкове функція збільшення і перегляду окремих деталей.
6
Вкажіть терміни придатності товару, а також його наявність на складі. Для деяких видів продукції саме ці чинники є першорядними при прийнятті купівельного рішення.
Зверніть увагу
Якщо ваш опис направлено на покупця, а не на експерта, не перевантажуйте текст складними технічними подробицями. Опис має бути інформативною, але легко читаним.