Як визначити хворобу нирок. хвороба нирки посмотреть.ру.

Той факт, що в організмі людини дві нирки, не дає нам права піклується про їхнє здоров'я менше. Нирки є головним органом, який очищає наш організм від різних шлаків і підтримує внутрішнє середовище організму. Спробуйте тільки уявити, що вони здатні профільтрувати за хвилину майже півтора літра крові. Головне - не пропустити з уваги симптоми, які характерні для захворювання нирок.
Інструкція
1
Взагалі існує кілька захворювань пов'язаних з нирками, але симптоми їх багато в чому схожі і мають бути вчасно помічені. Одним з перших симптомів проблем з нирками є колючий біль в поперековому відділі. Багато хто вважає, що просто застудили поперек і роблять прогрівання. Так от, при хвороби нирок робити прогрівання забороняється. Своїми діями ви лише нашкодите своєму організму.
2
Ще один симптом - це дискомфорт при сечовипусканні. Зазвичай можна відчути печіння або ріжучий біль. Причому позиви до сечовипускання частішають, у деяких доходить до нетримання, а от обсяг виділеної сечі в добу навпаки зменшується. Також виділення можуть бути мутними, з домішками піску та каміння, навіть з кров'ю. Якщо у вас виникла така проблема, не сумнівайтеся, що справа тут в нирках. Негайно зверніться фахівця.
3
При хворобі нирок вас можуть турбувати свербіж шкіри, але це не показовий симптом. Також може погіршитися зір. Якщо хвороба протікає більше трьох днів, то можна відчути нездужання, а температура тіла повисітся.Вот основні ознаки, які вкажуть вам на хворобу нирок. Існує ще безліч симптомів, але їх визначить тільки лікар.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=M_4gFliQcsw
Зверніть увагу
Як правило, виписані лікарями препарати допомагають на перший же день, вірніше знімають симптоми. Але це не означає, що можна припинити леченіе.Еслі ваше самопочуття покращилося, то нирки можуть бути все ще хворими. Потрібно мінімум 2 тижні приймати ліки, адже хвороба нирок і сечовивідних систем може стати хронічною через вашого легкого відношення до болезні.Для профілактики захворювань нирок корисно пити спеціальний сечогінний чай або урологічні трав'яні збори, які ви можете купити в будь-якій аптеці. Якщо ви визначили, що у вас дійсно проблеми з нирками, то не в якому разі не займайтеся самолікуванням. Обов'язково зверніться до лікаря - цінуєте своє здоров'я.