Як зробити ідеальний тон особи.

При неправильно накладеному тоні ваш макіяж не буде виглядати бездоганно. Адже тон є у своєму роді основою, від якої залежать всі подальші дії. При цьому бажано зробити його найбільш природним, що підкреслює натуральний колір обличчя.
Інструкція
1
Регулярно робіть пілінг. Нехтуючи цією процедурою, ви скупчуються на шкірі омертвілі клітини і тим самим надаєте особі нездоровий вигляд. Крім того, не відлущені клітини можуть перешкодити нанести тон рівномірно.
2
Найкраще основа лягає на зволожену шкіру. Тому нанесіть на обличчя зволожуючий крем. Можете збільшити приплив крові до шкіри обличчя, ополоснув його холодною водою або протерши кубиками льоду.
3
Перед нанесенням основи переконайтеся в тому, що шкіра добре очищена. Підберіть тон відповідний саме для вас. Для цього нанесіть трохи засобу на внутрішню сторону руки і зверніть увагу на існування відмінностей між чистою шкірою і шкірою з нанесеною основою. Чим менше помітна різниця, тим більше основа підходить для вас.
4
Тональну основу на обличчі слід добре розтушувати, стираючи межі між особою і шиєю. Після нанесення тону приберіть надлишки, промокаючи обличчя серветкою. Пам'ятайте, що при нанесенні повного макіяжу, вам необхідно обробити все обличчя, включаючи повіки і губи.
5
При наявності почервонінь, дефектів шкіри або темних кіл під очима використовуйте коректор. Кілька крапель кремовою основи нанесіть на проблемну ділянку і вбивайте в шкіру кінчиками пальців.
6
Тон необхідно наносити і на повіки, щоб приховати блакитні прожилки.
7
Після нанесення основи, особа може виглядати нездорово блідим. Пожвавите його, додавши трохи рум'ян або бронзірующей пудри. Пудру нанесіть на лоб, ніс та щоки і ретельно розтушуйте. Рум'яна дозволять виділити щоки від центру до скул.
8
Тепер закріпіть основу, користуючись розсипчастою пудрою. Не забудьте змахнути її надлишки з обличчя. Врахуйте, що пудра повинна бути світліше шкіри вашого обличчя на два відтінку.
9
Якщо ви хочете отримати гарний овал обличчя, проведіть рум'янами, нанесеними на кисть або матовою пудрою під вилицями. Майже чистою кистю пройдіться по корінню волосся на лобі і під мочками вух у напрямку до шиї.
Корисна порада
При нанесенні тону на обличчя краще користуватися кистями.