Як перемкнути мову на клавіатурі. Як зробити перемикання мови клавіатурою.

При введенні тексту з клавіатури багато користувачів стикаються з необхідністю зміни мови, наприклад, для відображення назви брендів. Існує три способи, скориставшись якими, ви зможете перемкнути мову введення.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер.
Інструкція
1
Зміна мови введення допомогою панелі інструментів. Якщо ви звернете увагу, на панелі інструментів, біля годинника, знаходиться мовне меню. У деяких як індикатор можуть виводитися літерні скорочення EN або ж RU, у інших, в свою чергу, мова може відображатися у вигляді державного прапора. Щоб змінити мову введення за допомогою панелі інструментів, клікніть за мовною індикатору лівою кнопкою мишки. Вам відкриється віконце, де ви зможете задати потрібний вам мову введення.
2
Перемикання мови за допомогою клавіатури. Щоб змінити мову введення за допомогою клавіатури, вам достатньо натиснути поєднання двох клавіш - на деяких комп'ютерах дана функція спрацьовує шляхом натискання лівого Shift + Alt, деякі ж ПК налаштовані на заміну мови за допомогою кнопок лівий Ctrl + Alt. Ви самостійно можете налаштувати найбільш зручний для вас параметр. Клікніть на індикаторі мови правою кнопкою мишки і виберіть пункт "Налаштування". Далі, в меню «Гарячі клавіші» (на різних системах назва меню може бути різним) задайте потрібне для вас значення.
3
Автоматичне пригода. Розглянемо на прикладі таку програму, як Punto Switcher. Саме ця програма на сьогоднішній день набула найбільшого поширення. Принцип її роботи полягає в тому, що при введенні латинських символів при включеному російською мовою, вона автоматично перемикає режим введення на англійську мову і назад, в разі друку російських слів на англійській розкладці.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lOcVrlKTA1w
За умовчанням в мовної панелі стоять дві мови - російська (рідна) та англійська (з правилами граматики США). Для переказів і спілкування з носіями інших мов потрібна можливість перемикання клавіатури на відповідну розкладку.
Інструкція
1
Відкрийте меню «Пуск» натисканням клавіші з прапорцем. Можете також навести курсор на прапорець внизу робочого столу і клацнути по ньому. Виберіть пункт "Налаштування" і клацніть курсором вдруге (або клавішею-стрілкою «вправо»).
2
Виберіть рядок «Панель управління", клацніть мишкою або натисніть клавішу введення. У директорії виберіть функцію «Мови і регіональні стандарти».
3
Відкрийте вкладку «Мови та клавіатури», потім кнопку «Змінити клавіатуру». У новому вікні натисніть кнопку «Додати».
4
Виберіть зі списку мову. Натисніть плюсик зліва від назви, щоб вибрати розкладку. Для перегляду розкладки натисніть кнопку «Показати», щоб зберегти вибір "OK".
5
Натисніть кнопку "OK" для збереження налаштувань в розкладках, закрийте вікно. Перемкніть розкладку натисканням "Ctrl-Shift" або "Alt-Shift".