Як організувати торги.

Для відкриття власного аукціону, зовсім не обов'язково бути супер компанією або вміти робити якісь незвичайні речі. Це підвладно кожному. Зазвичай аукціони відкриваються великими торговельними компаніями або брокерами, які мають можливість запросити до себе на торгівлю досить-таки великих покупців.
Вам знадобиться
  • заявка на проведення торгів, заявка на участь у торгах, своєчасна передоплата.
Інструкція
1
Відповідно до закону Цивільного Кодексу РФ, для організації торгів приймаються певні нормативні акти, які не суперечать загальним правилам кодексу РФ. Таким чином, предметами торгу можуть бути різні види майна, робіт і послуг.
2
Форму торгів визначає власник продаваної речі чи володар майнового права (для окремих видів майна може бути надана тільки одна форма торгів - аукціон або конкурс). Організатором торгів може виступати будь власник речі, володар майна або спеціалізована організація.
3
Не менш терміну, ніж за тридцять днів, організатор торгів зобов'язаний зробити повідомлення про їх проведення з зазначенням необхідної інформації (місце, час, форма проведення торгів, правила проведення, предмет продажу, визначені дані, які обов'язково повинні бути в заявці на участь у торгах).
4
Для участі в торгах зацікавленої особи слід подати заявку організаторові на участь в аукціоні та інші документи (наприклад, повинна бути надана виписка з єдиного реєстру юридичних осіб). Також для участі в торгах учасником заздалегідь має бути внесений завдаток, який встановив організатор в певному розмірі, строк і порядок. Якщо з якоїсь причини торги не відбудуться, завдаток буде повернений його власнику.
5
Організатор відкритих торгів може відмовитися від їх проведення в будь-який для нього час (не пізніше 3 днів до початку торгів) у формі аукціону або не пізніше 30 днів до початку проведення їх у формі конкурсу. Організатор закритих торгів (аукціону або конкурсу), який відмовився від їх проведення, повинен відшкодувати запрошеним і учасникам торгів певної шкоди (в незалежності від терміну відмови). Ні в законі, ні в сповіщенні щодо закритих торгів інше не встановлено.
6
Особа, що направило заявку і потрібні документи для участі в торгах, може отримати відмову в таких випадках, як: - якщо він порушив строки подання заявки; - якщо заявка на участь у торгах подається від особи, який відповідно до закону не має право купувати те майно, яке виставляється на торги; - якщо особа для участі в торгах не надав всі необхідні документи (їх перелік може бути встановлений окремо законом або в повідомленні про проведення торгів).
Зверніть увагу
Організатор торгів та особа, яка виграв торги, підписують в той же день аукціону або конкурсу певний протокол, який діє між ними силою договору.
Корисна порада
Особа, якій відмовили в участі в торгах, має право оскаржити цю відмову в суді.