Як звикнути до нової роботи.

Вихід на нову роботу завжди супроводжується деякими змінами в житті, а іноді і стресом. Щоб звикнути до неї, потрібен час і терпіння. Освоїтися на новому місці і влитися в колектив - ваша основна задача на перші робочі дні.
Вам знадобиться
  • - нові речі;
  • - рамка з фотографією.
Інструкція
1
Постарайтеся супроводити вихід на нову роботу іншими позитивними змінами. Зробіть нову стрижку, поновіть гардероб, купите кілька дисків з гарною музикою, почніть робити вранці легку зарядку і варити ароматну каву. Нехай у ваше життя увійдуть інші звички, адже зміна роботи напевно була пов'язана з вашим бажанням добитися відмінних цілей.
2
На роботі будьте доброзичливі і позитивні, навіть якщо поки вам не все подобається. Через кілька місяців на колектив ви будете дивитися зовсім інакше: багато з навколишніх вас колег напевно стануть для вас хорошими приятелями і опиняться відмінними співрозмовниками. Крім того, якщо нові обов'язки здаються вам складними, пам'ятайте, що це лише тимчасово. Робіть акцент на те, що ви отримуєте безцінний досвід, освоюючи досі незнайому інформацію.
3
Постарайтеся персоналізувати своє офісне простір, не перевантажуючи його при цьому своїми особистими речами. Поставте одну рамку з фотографією, принесіть свою чашку, покладіть в ящик стола міні-флакон з улюбленими духами. Для всіх колег купите великий набір різних сортів чаїв: це привід для невеликих спільних чаювань і порівнянь смакових характеристик.
4
У перший час постарайтеся придивитися до колективу, зрозуміти, хто лідирує, хто приймає основні рішення, хто особливо дратівливий, до кого можна звернутися. Не варто відразу ж «гнути свою лінію» і демонструвати характер. Дійте впевнено, але делікатно.
5
Постарайтеся швидко освоїти негласні правила, діючі на вашій новій роботі. Якщо шеф звик проводити підсумкову вечірню планерку, яка затримує вас на роботі на 15 хвилин, в більшості випадків краще прийняти це, а не бігти з скаргами до трудової інспекції.
Корисна порада
Беріть активну участь в будь неробочої діяльності компанії. Святкування дня народження колеги або виїзної корпоратив допоможуть вам швидко стати «своєю людиною» в колективі.