Як відновити файли на диску.

З плином часу в комп'ютері кожного користувача накопичується маса непотрібних файлів: картинки, звуки, відеоролики, які колись були викачані і збережені, тепер лежать і займають дорогоцінне місце на жорсткому диску. А оскільки обсяги інформації кожен день ростуть, а постійно купувати нові вінчестери, м'яко кажучи, не зовсім раціонально, то, зрештою, користувач вирішується на відважний крок. І рішучим кліком мишки видаляє з гвинта об'ємні папки з файлами, які раніше шкодував. І на завершення операції переможно очищає Корзину, подумки прикидаючи, скільки гігабайт дискового простору вдалося звільнити. Однак коли ми раптом згадуємо, що зашкодь віддаленого були ще потрібні нам файли - паніки не оберешся. Але це можна виправити.
Інструкція
1
Як казав Карлсон: спокій, тільки спокій. І шведський герой правий у своєму прагненні боротися зі стресом. Треба відкинути емоції і включити холодний ум.Прі видаленні з вінчестера стандартними методами Windows, тобто очищенням Кошики, файли насправді не стираються. Вони просто перестають бути видимими для операційної системи. До тих пір, поки на їх місце не будуть записані нові файли. Таким чином, віддалені матеріали піддаються відновленню. Відновити файли на диску не складно. Для цього будуть потрібні спеціальні програми, наприклад, PC Inspector File Recovery, Recover - Drive & Data Recovery, R-Undelete і другіе.Качаем і встановлюємо будь-яку з цих програм. Вказуємо диск, з якого потрібно відновити інформацію. Після перевірки вибираємо зі списку виявлених стертих файлів ті, які треба повернути до життя. Вказуємо диск, куди потрібно відновити дані. Натискаємо «ОК».
2
Будь-який файл можна відновити з диска, але тільки якщо поверх нього не була записана інша інформація. Навіть після форматування можливо відновити файли на диску. Крім того, програми відновлення працюють не тільки з жорсткими стаціонарними дисками, але і з іншими носіями даних, включаючи різні флешкі.Еслі же вам знадобилося видалити файл без можливості його відновлення скористайтеся спеціальними програмами для видалення.