Як прибрати живіт.

Підтягнутий і плоский живіт - мрія багатьох жінок, та й чоловіків. Однак ті, хто займається фітнесом, з досвіду знають, що це завдання вимагає особливих зусиль. Навіть накачані м'язи преса не завжди роблять живіт підтягнутим через жирового прошарку. Таким чином, щоб отримати підтягнутий живіт, потрібно зміцнити всі види м'язів преса і спалити жир.
Інструкція
1
Схудненню в області живота сприяє йогівські вправу на втягування живота. Вправа виконується тільки на голодний шлунок! Воно добре тренує поперечні м'язи черевного преса, а також забезпечує масаж внутрішніх органів. Дихайте через ніс. Вправа не слід виконувати людям із захворюваннями сердца.Встаньте прямо, ноги на ширині плечей. Видихніть і затримайте дихання. Трохи нахиліться вперед, руками упріться в стегна, спина пряма. Втягніть живіт і тримайте стільки, скільки зможете. Потім розслабте черевні м'язи і після цього зробіть спокійний вдих. Зробіть вправу один-два рази. Щотижня збільшуйте кількість повторень на одне, але їх не повинно бути більше семи.
2
Ще один варіант - швидкі втягування живота. Встаньте прямо, руки вздовж тулуба. Дихання через ніс. Різко видихніть і втягніть живіт, а на вдиху випнете його вперед. Повторіть кілька разів.
3
«Ножиці». Це відоме і просте на перший погляд вправа дійсно ефективно. Воно опрацьовує м'язи нижнього преса. Ляжте на спину, руки покладіть під сідниці, долонями вниз. Голову і спину притисніть до підлоги і намагайтеся не відривати від нього. На вдиху затримайте дихання і підніміть прямі ноги вгору, на висоту близько 15 см. По черзі схрещуйте ноги. Зробіть 3 підходи по 10 повторень.
4
Зміцненню нижнього преса також сприяє підйом ніг під прямим кутом до корпусу. Початкове положення - лежачи на спині. Піднімайте ноги на вдиху, опускайте - на видиху. Цю вправу можна робити до п'ятдесяти разів.
5
Опрацювати косі м'язи преса допоможе наступну вправу. Ляжте на спину і зігніть ноги в колінах. Зчепите руки в замок за головою. По черзі тягніться правим ліктем до лівого коліна і навпаки. Тягніться верхньою частиною корпусу, я не шиєю. Між підборіддям і підставою шиї має бути відстань у кілька сантиметрів. Робіть по 20 повторень за підхід або більше, якщо можете.
6
Ляжте на спину, витягніть прямі руки за голову. На вдиху одночасно відривайте від підлоги ноги і руки, піднімаючи лопатки при цьому. На видиху опускайтеся. Робіть вправу в помірному темпі. Опрацьовуються верхні і нижні м'язи преса.
7
Швидко й ефективно зменшує талію крутіння обруча, або хула-хупа. Досить крутити його кілька хвилин на день, в обидві сторони. Хтось помічає результат вже через кілька днів, комусь потрібно місяць.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4vHDhMBmMsU
Зверніть увагу
Під час виконання вправ стежте за своїм станом, не допускайте різких больових відчуттів.
Корисна порада
Регулярне очищення кишечника дозволяє зберігати живіт плоским.
Набір зайвої ваги і поява помітного живота найчастіше пов'язані з недоліком руху і переїданням. Позбутися від небажаних кілограмом дуже просто, достатньо переглянути режим харчування і в ідеалі зайнятися спортом.
Вам знадобиться
  • - тренування
  • - дієта
  • - відмова від алкоголю
  • - обстеження лікаря
Інструкція
1
Варто враховувати, що в деяких випадках поява живота у чоловіків може бути пов'язано з гормональними збоями і хворобами внутрішніх органів. Щоб виключити ці причини, досить обстежитися у лікаря: якщо у вас присутні проблеми з внутрішніми органами або гормонами, фахівець призначить вам спеціальне лікування.
2
В інтернеті можна знайти десятки, якщо не сотні строгих дієт, які допомагають боротися з животом, проте їх дотримання може викликати певні труднощі. Набагато простіше переглянути сам підхід до харчування, виключити з раціону шкідливі продукти, які викликають бродіння в животі і сприяють набору ваги.
3
Насамперед, потрібно обмежити кількість вуглеводів. Вони у величезних кількостях містяться в рисі, хлібі, макаронних виробах, картоплі і випічці. Не варто повністю виключати ці продукти з харчування, але бажано знизити їх кількість. До того ж можна замінити частину продуктів більш корисними і здоровими з тієї ж групи. Наприклад, білий рис замінити нешліфованим, відмовитися від білого хліба на користь мультизернові.
4
Допомагає впоратися з переїданням, а значить, і зайвою вагою, підрахунок калорій. В даний час існує величезна кількість додатків, які допомагають вести облік калорій. Дуже важливо зробити занесення цих даних в пам'ять подібних калькуляторів звичкою, це дозволить вам скласти більш правильне уявлення про кількість споживаних вами калорій, що в перспективі допоможе скоротити порції. Навіть простий підрахунок калорій протягом декількох місяців допомагає позбутися зайвих кілограмів.
5
Врахуйте, що міцний алкоголь і пиво порушують роботу кишечника, що часто призводить до здуття живота, метеоризму, поганий перевариваемости продуктів. Якщо ви хочете позбутися свого живота, відмовтеся від алкоголю. Бажано регулярно вживати несолодкі йогурти і кефір, які сприяють нормалізації мікрофлори шлунка та кишечника.
6
Зміна режиму харчування обов'язково принесе плоди, проте прискорити цей процес можуть регулярні тренування. Якщо ви з якихось причин не можете дістатися до тренажерного залу чи басейну, спробуйте якомога більше ходити. Щоденні годинні прогулянки прискорять процес позбавлення від зайвих кілограмів, до того ж, поліпшать стан здоров'я. Однак, якщо у вас є така можливість, обов'язково почніть відвідувати тренажерний зал, причому замовте пару тренувань у персонального тренера, він підкаже вам, на що звернути увагу під час тренувань і як правильно виконувати вправи.