Як підключитися до інтернету через маршрутизатор. Як дізнатися пароль підключення до інтернету через маршрутизатор.

Маршрутизатор дозволяє "розгалузилася" домашній інтернет-канал на кілька комп'ютерів за допомогою як проводового, так і бездротового з'єднання. Перш ніж підключитися до інтернету через маршрутизатор, необхідно виконати його налаштування, яка робиться кількома способами.
Інструкція
1
Придбайте маршрутизатор і уважно вивчіть керівництво з його встановлення та налаштування, яке додається в спеціальному буклеті. Найбільш простий спосіб налаштувати маршрутизатор - скористатися спеціальним диском, що йде в комплекті з пристроєм. Перед підключенням маршрутизатора вставте диск в привід, дочекайтеся його запуску, а потім дотримуйтесь вказівок майстра настройки маршрутизатора. В процесі настройки даними способом спочатку підключіть пристрій до мережі, потім підключіть його до мережевої карти комп'ютера за допомогою спеціального кабелю, після чого введіть логін і пароль, наданий вам провайдером. У разі, якщо ви з'єднуєтеся з інтернетом за допомогою оптоволоконного кабелю - просто вставте його в WAN-порт.
2
Підключіть маршрутизатор до комп'ютера за допомогою мережевого кабелю, що йде в комплекті і увімкніть живлення. Почніть настройку пристрою вручну. Для цього в будь-якому браузері впишіть адресу доступу до інтерфейсу маршрутизатора (як правило, він має вигляд 192.168.xx), увійдіть в нього за допомогою логіна і пароля (у більшості моделей - admin і admin відповідно). Потім, якщо маршрутизатор підключений після модема, впишіть логін і пароль для виходу в інтернет, наданий провайдером. Якщо ви підключаєтеся до мережі за допомогою оптоволокна і ваше з'єднання прив'язане до MAC-адресою, то поставте галочку "Clone MAC-adress" в інтерфейсі модема.
3
Підключіть до маршрутизатора пристрої, що використовують інтернет. Якщо маршрутизатор НЕ бездротової - з'єднайте його з комп'ютерами за допомогою кабелю Ethernet. Якщо маршрутизатор підтримує Wi-Fi - налаштуйте бездротове підключення на кожному пристрої-клієнті. При цьому мовлення Wi-Fi можна захистити особливим шифруванням, паролем або обмеженням на кількість підключаються клієнтів (по числу домашніх комп'ютерів).