Як купити джинси в Америці. розміри джинсів в америці Як підібрати.

Де ще купувати джинси, як не в Америці? Адже саме США є батьківщиною джинсів, і саме там найбільш популярні і якісні бренди продають свою продукцію за доступними цінами. Тому, перш ніж іти в найближчий магазин і підбирати джинси там, подумайте про покупку джинсів в американському інтернет-магазині.
Вам знадобиться
  • Банківська карта MasterCard або Visa;
  • Реєстрація на сайті PayPal;
  • Сантиметрова стрічка для правильного визначення розміру;
  • Старі, добре сидять джинси.
Інструкція
1
Чому багато людей вважають за краще купувати джинси в Америці, навіть якщо поблизу є фірмовий магазин Levi`s або Wrangler? Бо саме в США шиють джинси з тієї тканини, яка буде носитися доти, поки не набридне вам. А класичні якісні джинси навряд чи зможуть вам швидко набриднути. Крім того, в США вони коштують на порядок дешевше, навіть з урахуванням дорогої доставки. Тому, якщо є можливість приміряти підходящу модель фірмових джинсів недалеко від будинку, зробіть це, запишіть свій розмір і підходящу модель, і вирушайте на офіційні сайти виробників джинсів або на всесвітньо відомий аукціон eBay, щоб знайти ту саму модель джинсів або будь-яку іншу, відповідну.
2
Після того як ви визначилися з моделлю джинсів, слід звернути особливу увагу на розмірну сітку. Як правило, інтернет-магазини вказують посилання на розмірну таблицю своїх джинсів, і вам потрібно буде лише зняти з себе мірки і підібрати відповідний розмір згідно таблиці. Можна знімати мірки з себе, а можна використовувати для цього старі джинси, які добре підходять за розміром, так буде точніше. При замовленні джинсів слід враховувати, що вони трохи розтягнуться в процесі носіння, тому можна замовити розмір трохи менше, ніж зазвичай.
3
Далі необхідно оплатити обрані джинси, вже додані в корзину інтернет-магазину. Для цього необхідно скористатися безпосередньо своєю банківською картою і ввести її дані в спеціальні віконця, які відкриються автоматично. А можна використовувати систему платежів PayPal, визнану і активно використовується в усьому світі. Для цього необхідно буде зареєструватися на сайті, ввести дані своєї карти, підтвердити, що ви є її власником, і після цього пройти по посиланню для оплати. Система ж все зробить за вас, а вам потрібно буде тільки чекати посилку з якісними джинсами з Америки.