Як відзначити Новий рік у школі.

Шкільну новорічну вечірку можна провести традиційно або постаратися здивувати гостей. Незалежно від того, який варіант ви виберете, успіх свята можна забезпечити тільки в тому випадку, якщо сценарій свята і необхідні атрибути будуть підготовлені заздалегідь.
Інструкція
1
Насамперед продумайте тематику вечірки. Традиційні застілля з зайчиками і білочками були в житті, мабуть, кожного, тому варто пошукати нові варіанти. Наприклад, вечірка в стилі старих вестернів припаде до душі і вчителям, які бачили такі фільми в підлітковому віці, і дітям, які сприймають це як екзотику.
2
Відповідно до вибраного напрямком оформите приміщення, де буде проходити свято. Також крім декору подумайте про функціональність і безпеки приміщення. Воно повинно бути досить містким, зі справною проводкою і якісним ремонтом.
3
Розрахуйте приблизну кількість учасників вечірки і купіть їжу в достатній кількості. Підбирайте продукти, які можуть довго зберігатися. Швидкопсувні салати і тістечка купіть безпосередньо в той же день. Також можна залучити до процесу підготовки учениць, які можуть спекти смаколики за рецептами, вивченим на уроках технології.
4
Розставте в залі, де буде проходити святкування, столи для їжі. На таких вечірках зручніше використовувати варіант фуршету. Розставте закуски і фрукти на столах, розташованих по периметру залу, щоб в будь-який час усі охочі могли підійти до них і підкріпитися.
5
Продумувавши розважальну програму, враховуйте вік учнів. Напишіть сценарії основних номерів-привітань від хлопців і від вчителів. Вчительські поздоровлення можуть не лише розважати, а й нести нову інформацію. Наприклад, можна підготувати сценки, в яких педагоги проілюструють новорічні традиції різних країн.
6
Організуйте кілька «концертних» майданчиків для хлопців різного віку - для учнів молодших класів, дітей постарше (5-7 класи) і самих дорослих. Нехай на кожній буде свій учитель-аніматор, який проведе конкурси. Паралельно на головній сцені можна проводити конкурси для всіх - тоді діти зможуть вибрати те, що їм цікавіше.
7
Завершіть новорічну шкільну вечірку танцями. Тільки обов'язково дізнайтеся музичні переваги учнів. Скласти плей-лист допоможе проведене заздалегідь голосування.
Корисна порада
Сценарії новорічних номерів та розіграшів ви можете знайти в інтернеті, написавши відповідний запит в будь-якому пошуковику.