Як підготувати захист диплома.

Захист диплома - це трудомісткий, хвилюючий, але в той же час цікавий процес. Якою б складною не видалася ситуація, головне - вірте в себе і не втрачайте самовладання, якщо щось раптом пішло не так.
Вам знадобиться
  • - диплом;
  • - допоміжна література для розширення кругозору.
Інструкція
1
На заключному етапі навчання ваше завдання полягає в тому, щоб максимально яскраво розкрити всі свої досягнення в області досліджуваних наук. Захист диплома - це вінець всієї вашої навчання в університеті. Для написання підсумкової роботи ви повинні мобілізувати всі свої сили, отримані знання та опти.
2
Якщо ви хочете успішно захистити диплом, то якомога раніше приступайте до його написання. Більшості випускників здається, що часу на написання дипломної роботи у них дуже много.Дотянув до останнього, вони розуміють, що роботи непочатий край, а «судний день» вже близько. Потім йде низка безсонних ночей, хвилювання, невдоволення викладачів якістю роботи, паніка ... У результаті до Дня захисту горе-студент приходить в інститут з підірваним здоров'ям і розхитаною нервовою системою.
3
Щоб якісно підготувати захист диплома, ви повинні всі етапи роботи виконувати своєчасно. Але крім написання самої роботи потрібно зробити ряд кроків.
4
Ви повинні дізнатися, як правильно оформити диплом на кафедрі, де зробити палітурка роботи, кому її потім здати і т.д. Якщо ви щось упустите або не встигнете, вас можуть просто не внести в потрібні списки і день здачі буде затьмарений паперовою тяганиною.
5
Обов'язково дізнайтеся, хто входить до складу комісії, яка і буде оцінювати вашу роботу.
6
В системі оцінювання велику роль відіграє фактор суб'єктивного сприйняття (особливо в гуманітарних дисциплінах). Тому важливо знати який з декількох існуючих концепцій дотримуються члени комісії. Це допоможе вам заздалегідь продумати аргументовані і переконливі відповіді на ті питання, які вони можуть вам задати в процесі захисту.
7
Не вступайте в жорстку полеміку з викладачами, якщо вони дотримуються іншої точки зору, ніж ви у вашій дипломній роботі. Якщо до даної проблеми існує кілька підходів, і вищі наукові кола не можуть прийти до єдиної думки, то ви точно не зможете змінити цю ситуацію. А ось зіпсувати собі оцінку зайвим впертістю зможете цілком.