Як розрізати картинку в фотошопі.

Часто користувач ПК стикається з необхідністю в зміні розмірів зображення або ж його обрізки. З подібним завданням ідеальним чином справляється програма Adobe Photoshop.
Вам знадобиться
  • Програма Adobe Photoshop, персональний комп'ютер.
Інструкція
1
Фотошоп передбачає безліч можливостей, скориставшись якими ви зможете досить швидко розрізати певну картинку. Ми розглянемо дві найбільш простих і часто використовуваних з них - інструмент «Ласо», а також інструмент «Прямокутна область», які розташовуються у верхній частині лівої панелі.
2
Різка зображень за допомогою ласо. Даний інструмент дозволяє здійснювати фігурне різання. Тобто, ласо оптимально підійде для вирізки контурів будь-яких фігур в зображенні. Також ви можете вибрати інструмент «Магнітне ласо», в такому випадку при виділенні фрагмента контурна лінія буде прилипати до контурам вирізуваного об'єкта. Щоб завершити резку, вам потрібно з'єднати точки початку і завершення контурної лінії. Виділену область можна вирізати, натиснувши на клавіші Ctrl + X і вставити її на новий шар натисканням Ctrl + V.
3
Різка зображень за допомогою прямокутної області. На відміну від попередніх інструментів, прямокутна область не може здійснювати фігурного різання зображень. Виходячи з назви, нескладно припустити, що даний спосіб різання передбачає виділення прямокутних, або квадратних областей. Вирізка і вставка виділених фрагментів здійснюється тими ж клавішами, що і при використанні інструменту "Ласо"