Як відрізнити висип.

Висип на шкірі може бути ознакою і проявом більш ста захворювань. Точний діагноз по виду висипки може поставити тільки фахівець. Але от у деяких з висипань варто розбиратися, оскільки вони можуть бути дійсно небезпечними для здоров'я.
Інструкція
1
КорьСипь при даній вірусної інфекції найчастіше проявляється не відразу. Перші 3-4 дні спостерігається підвищена температура і з'являються почервоніння горла, нежить і кашель. Спочатку великі плями на поверхні шкіри з'являються на обличчі та голові, потім переходять на тулуб і тільки потім - на ноги, за 3 дні мігруючи по всьому тілу. Кір представляє з себе дуже велику висип, який може зливатися в більш об'ємні почервоніння шкіри.
2
Вітряна віспа або ветрянкаСипь при вітрянці представляє з себе злегка об'ємні червоні цятки, які буквально за 3-7 годин переростають в пухирці з мутнеющего вмістом. Висипання найчастіше проявляються на обличчі та голові, іноді на грудях і спині. Розмір бульбашок 4-5 мм. Після підсихання на їх місці з'являються скоринки. Висип від вітрянки завжди зудітся. При цьому постійно з'являються нові оспини, які можуть супроводжуватися ще не одним сплеском температури.
3
КраснухаСипь супроводжується сильним інтоксикацією, лихоманкою і збільшенням лімфатичних вузлів на потилиці. Це дуже часті дрібні цятки - 3-5 мм в діаметрі - проявляються за 2-4 години, поширюються вниз по тілу. За добу червоний висип досягає ніг і тримається не більше трьох днів, після чого зникає без сліду. Найчастіше висип локалізується на внутрішніх згинах рук і ніг, сідницях. Дана вірусна інфекція дуже небезпечна для вагітних, оскільки негативно впливає на розвиток плода.
4
СкарлатінаСначала виникають всі ознаки ангіни. І тільки на другий-третій день з'являється мелкоточечная висип, що покриває все тіло. Особливо багато висипань утворюється в пахових складках, на згинах, під пахвами і внизу живота. Шкіра стає червоною, припухлість і дуже гарячою. Через 2-3 дні всі симптоми, в тому числі висип, проходять, супроводжуючись рясним лущенням шкіри.
5
Алергічна сипьРельефние великі висипання у вигляді прищиків. Часто виявляється раптово і супроводжується нежиттю і сльозотечею. Алергічний висип сильно свербить. Протиалергічні препарати безслідно усувають свербіж і висип.
6
Укуси насекомихСледи від укусів іноді плутають з інфекційною висипом, оскільки на місці укусу з'являється червоний горбок, що супроводжується сильним свербінням. Досить його припекти спиртом і помазати протикомариних кремом від сверблячки, і через 5-7 годин він почнеться зменшуватися.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4Cn10DNbBEQ
Корисна порада
Будь-яке лікування висипу необхідно проводити тільки після огляду лікаря.