Як зробити квіти з креповой паперу. Квіти з креповой паперу своїми руками.

Робити прикраси своїми руками цікаво і приємно. Задекоріруйте вазу або альбом з фотографіями кольоровий креповой папером, прикрасьте їй подарункову упаковку або шкатулку з біжутерією. Така річ буде виглядати незвично і вишукано.
Вам знадобиться
  • - крепова папір;
  • - клей;
  • - ножиці;
  • - картон;
  • - сірник.
Інструкція
1
Крепова папір добре тримає форму, яку їй надали при роботі. Квіти з гофрованої креповой паперу дивуватимуть своїм обсягом і натуральністю, а гра світла і тіні в стислих областях квітів порадують любителів писати натюрморти.
2
Щоб створити троянду з креповой паперу, вам будуть потрібні фігурні ножиці і маркер. Візьміть аркуш креповой паперу і на його зворотній стороні маркером намалюйте спіраль. Слідкуйте, щоб слід від фломастера не друкується на іншій стороні аркуша. Фігурними ножицями з хвилястими «зубчиками виріжте спіраль по намічених лініях. Замість спеціальних художніх ножиць ви можете використовувати манікюрні або навіть звичайні. Головне - надати папері форму хвилястої лінії.
3
Розділіть лінії розрізу, витягаючи вільний кінець спіралі вгору. Не бійтеся порвати тонкий матеріал: від надривів троянда стане ще цікавіше. Візьміть вільний кінець спіралі і починайте скручувати її в тонку трубочку так, щоб початок спіралі виявилося всередині. Намотуйте увеличивающуюся трубочку поки не наблизитесь до основи спіралі. В цей момент у вас вже повинні вийти обриси квітки. Якщо ви туго закрутили спіраль, злегка послабте її в тих місцях, що далі від центру.
4
Витягніть нижню частину паперу, при цьому кругла частина непрорезавшійся паперу повинна стати підставою квітки. В центр паперового кола капніть трохи швидковисихаючого клею і притисніть до нього трояндочку. Зафіксуйте папір пальцями, і через кілька хвилин в ваших руках буде об'ємна троянда.
5
Зробіть об'ємну мозаїку з креповой паперу. Візьміть аркуш картону і намалюйте на ньому квітка. Покрийте малюнок тонким шаром клею. Наріжте креповую папір на шматочки в 1 квадратний сантиметр. В центр квадратика поставте сірник або стрижень від ручки. «Укутайте сірник папером, стискаючи її навколо підстави предмета. Покатайте цю частину сірники в руках - папір повинна прийняти форму предмета.
6
Підстава сірники поставте на ділянку клею і натисніть. Акуратно вийміть сірник з паперу, коли та приклеїться до картону. Крепова папір відмінно зберігає форму, тому ваш мозаїчний квіточку надовго залишиться об'ємним. Такий виробом можна прикрасити обкладинку альбому або будь-яку іншу плоску поверхню.