Як видалити друга з Мейл.

Спілкуючись електронною поштою, для зручності прийнято зберігати адреси співрозмовників в записнику поштової скриньки. Але коли імен стає занадто багато або інформація про власника ящика втрачає свою актуальність, непотрібні контакти можна видалити.
Інструкція
1
В адресній книзі вашої електронної пошти можна зберегти до тисячі контактів. Ви можете зробити це вручну, ввівши ім'я та електронну адресу користувача в спеціальні графи адресної книги. У деяких користувачів встановлений сервіс, який зберігає а адресній книзі всі контакти, на які коли-небудь вирушали електронні листи. При цьому співрозмовників можна розміщувати в спеціальні групи, наприклад, колеги, друзі, родичі і т.д.
2
Авторизируйтесь на своїй поштовій скриньці, ввівши логін і пароль в спеціальні поля. Щоб видалити контакти з адресної книги поштової скриньки, натисніть на іконку «Адресна книга». Перегляньте наявні у вас папки друзів і відкрийте ту, в якій збережений неактуальне контакт.
3
Знайдіть користувача, якого хочете видалити з адресної книги. Переглянути інформацію про власника електронного ящика можна, якщо натиснути на його ім'я або кнопку «Редагувати» після того, як позначили прапорцем даний контакт. Якщо ви впевнені в тому, що хочете стерти користувача з вашого списку співрозмовників, поставте галочку в області поряд з його ім'ям. Таким чином ви можете виділити кілька адрес з відкритого списку контактів. Якщо ви впевнені в своїх діях, натисніть кнопку «Видалити». Підтвердіть своє рішення, натиснувши «ОК». Всі контакти, виділені прапорцями, зникнуть з вашої адресної книги.
4
Ви можете додати або видалити цілу групу співрозмовників. Відкрийте класифікацію груп і виберіть ту, яка вам більше не буде потрібно. Відкрийте групу. Над списком адрес є меню «Налаштування групи». Відкрийте його і виберіть функцію «Видалити групу». Підтвердіть свої дії, натиснувши «ОК».
5
Щоб не зберігати в адресній книзі все мейли, на які коли-небудь відправляли листи, відключіть опцію «Автододавання контактів» в настройках «Адресної книги».