Як встановити ванну з гідромасажем.

Установка і експлуатація ванни з гідромасажем має низку нюансів, які обов'язково потрібно знати. Якщо ви все зробите правильно, ваша ванна прослужить довго і проблем з нею у вас згодом не буде ніяких.
Інструкція
1
Розміри помещеніяМінімальний розмір приміщення, куди планується встановлювати гідромасажну ванну, становить розмір самої ванни плюс 1 м з кожного боку. Ця надбавка дозволить вам мати вільний доступ до простору під ванною (на випадок прибирання). Є ще вимога до перекриттів - вони повинні бути панельними, із залізобетону. Не забувайте про дверні проходи - ванна через них повинна проходити спокійно.
2
КаналізаціяСлів води з ванної здійснюється за допомогою стандартної труби діаметром 50 мм з полівінілхлориду. Краще якщо зливний отвір буде влаштовано в кутку. Вихід каналізаційної труби допускається виконувати зі стіни, якщо відстань між підлогою та нижньою точкою дорівнює 5 см максимум.
3
Якість водив обов'язковому порядку потрібно встановлювати механічний фільтр води грубого очищення. Однак вкрай бажана також установка фільтра тонкого очищення. Іноді, якщо вода дуже вже жорстка і містить багато заліза, доводиться встановлювати ще й спеціальний агрегат, який пом'якшує воду і позбавляє її від заліза.
4
Підключення до електросетіК розміщеної у ванній розетці ванну з гідромасажем підключати не можна. А під'єднують її зазвичай до домовому розподільного щитка, цільним кабелем. Обов'язковою є установка пристрою аварійного відключення, а також окремого автоматичного вимикача. Для підключення слід використовувати мідний кабель з трьома жилами (фазовий провідник, захисний і нульовий дроти) і подвійною ізоляцією з полівінілхлориду. Устаткування ванни з гідромасажем споживає близько 1,9-3,5 кВт електроенергії. Виходить, що перетин кожної жили кабелю повинна дорівнювати 1,5-3 мм2.
5
Вентиляція і горізонтірованіеВанни з гідромасажем встановлюються строго горизонтально, по рівню. Найменше відхилення буде загрожує неприємними наслідками. Виробляють горизонтирование ванни за допомогою гвинтових ніжок змінної висоти, на яких ванна і стоїть.
6
Боковини ванній закриваються декоративною панеллю або декоративною стінкою, облицьованої кахлем. У першому випадку між панеллю і підлогою потрібно залишити невеликий зазор (1,5-3 см). Це необхідно для забезпечення відведення тепла та вентиляції обладнання - вентилятора, насоса, блоку управління, що розташовані під чашею. У другому ж випадку в стінці повинні знаходитися два невеликих вентиляційних люка. Частина цієї стінки роблять знімною, щоб можна було дістатися до обладнання для його профілактики та ремонту або вимести з-під ванни сміття.