Як встановити ксенонові лампи.

Установка ксенону припускає наявність навичок роботи з високовольтної електронікою для автомобілів, тому вкрай рекомендується довірити установку ксенонових фар фахівцям настановних центрів. Тим не менше, якщо ви вважаєте, що наявних у вас навичок для цього цілком достатньо, можете спробувати встановити ксенон самостійно.
Інструкція
1
Спочатку варто відзначити, що установка ксенонових фар повинна проходити строго по інструкції, викладеної нижче. Відступу від неї чреваті небажаними наслідками. Крім того, кожна модель авто розташовує своїми особливостями, які при установці ламп, блоків розпалювання, укладанні ксеноновой проводки необхідно враховувати.
2
Спершу забезпечте з боку моторного відсіку вільний доступ до фар. Демонтуйте їх, якщо доступ здійснити неможливо (на деяких моделях авто необхідно знімати передній бампер, акумулятори та інше).
3
Відокремте від фари захисну кришку (якщо автомобіль європейський), від'єднайте роз'єм лампи, після чого звільніть кріпильну пружину і видаліть лампу з її посадкового місця.
4
В знятої кришці просвердлите потрібного діаметра отвір, через нього протягніть дроти лампи Ксенону, потім встановіть ущільнювальний манжет. Далі видаліть з колби лампи Ксенону захисний матеріал. З лампою звертайтеся вкрай обережно - тримайте її в чистоті.
5
Встановіть ксенон в посадочне місце фари, після чого зафіксуйте його за допомогою пружини.
6
Встановіть на своє місце захисну кришку фари.
7
Далі вам потрібно визначити місце установки блоків розпалу. Бажано, щоб вони після встановлення не піддавалися впливу підвищеної вологості і високих температур.
8
Вибравши місце, закріпіть блоки за допомогою саморізів, болтів або двостороннього скотчу на рівній поверхні. Враховуйте довжину проводів, які будуть з'єднувати блоки розпалу й роз'єми лампи.
Зверніть увагу
Вкрай не рекомендується встановлювати блоки розпалу роз'ємами вгору. Хоч вони і захищені від вологи, вона все одно може викликати коротке замикання, скупчившись в роз'ємі і проникнувши внутрь.Проводку закріплюйте спеціальними стяжкамі.Коммутацію виробляєте згідно з рекомендованою схемою монтажа.Будьте уважні: встановлюючи ксенон в протитуманні фари або в додаткові фари на даху і дугах авто, обов'язково забезпечте додаткову гідроізоляцію, а також надійність кріплення проводів, роз'ємів і самого ксенонового обладнання.