Як відновити пароль без секретного питання. Як відновити мій світ без секретного питання.

Захист даних користувача і таємниці особистого листування вимагає введення пароля при авторизації на сайті або електронною поштою. Що робити, якщо пароль забутий, а вам потрібен доступ до електронної пошти?
Інструкція
1
Ви вводите логін і пароль в поле авторизації на електронній пошті, але виявляється, що дані вказано невірно. Система електронної пошти пропонує вам скористатися сервісів відновлення пароля. Для цього потрібно відповісти на спеціальні питання, які ви вводили при реєстрації в системі.
2
Парольная фраза - питання, вибраний вами зі списку, запропонованого адміністрацією сайту. Передбачається, що це питання має до вас безпосереднє відношення, і відповідь на нього ви не забудете. Наприклад, це дівоче прізвище вашої матері ними кличка домашньої тварини. Іноді користувачі бездумно відповідають на таке питання, вигадуючи відповідь «з голови", не схожий з реальністю. Звичайно, при реєстрації в системі електронної пошти мало хто замислюється про можливість злому ящика або втрати пароля. Але що ж робити, якщо ви забули пароль і не знаєте відповідь на секретну фразу?
3
На щастя, адміністрація електронної пошти передбачає багаторівневу систему захисту від злому поштових адрес, а так само можливість отримати доступ до інформації для забудькуватих власників поштових скриньок. В системі безпеки поштової скриньки є можливість «прив'язати» е-мейл до номера мобільного телефону. Введіть номер, вказаний при реєстрації, в спеціальне поле у вікні відновлення пароля. Якщо номери збігаються, на ваш телефон тут же прийде системне смс-повідомлення з новим паролем. Введіть вказані символи в поле авторизації, і поштовий ящик знову стане доступний для вас.
4
Якщо у вас навіть немає можливості відновити пароль за допомогою мобільного телефону, вам доведеться пройти складну систему підтвердження своєї особи. Адміністрація електронної пошти має право запитати у вас всю інформацію, яку ви вводили при реєстрації - ПІБ, дата народження, місто проживання і т.д. Так само ви повинні будете вказати дату останнього відвідування поштової скриньки під своїм паролем (хоча б приблизну дату) і, можливо, назвати основних своїх співрозмовників. Перевірка такої інформації може зайняти кілька днів, але якщо ви вірно підтвердили всю особисту інформацію, вам відкриється доступ до ящика.