Як викласти стіну камінням. Як викладати штучний камінь.

З появою штучного облицювального каменю стало набагато легше обробляти свої будинки і квартири під старовинні замки. Навіть частина стіни, викладена бруківкою, виглядає досить оригінально і стильно.
Вам знадобиться
  • - Штучний облицювальний камінь;
  • - додаткові елементи до нього;
  • - клей.
Інструкція
1
Виберіть з великої розмаїтості пропонованої продукції камінь, який підходить вам і добре виглядатиме в загальному інтер'єрі будинку. Виміряйте площу поверхні, яку збираєтеся викладати каменем, щоб розрахувати кількість матеріалу, і додайте хоча б десять відсотків на "бій". Купуючи штучний камінь, не забудьте про додаткові елементах (куточках і ендах) - вони суттєво полегшують роботу по підгонці стиків і декорування кутів.
2
Для ванної кімнати або кухонного "фартуха" штучний камінь теж відмінно підійде, якщо обробити його водовідштовхувальним складом. Дуже оригінально виглядає обкладена каменем ванна і частина стіни, наприклад, навколо дзеркала або дверного отвору. Штучний камінь, на відміну від натурального, не віднімає багато простору, так як товщина його не більш двох сантиметрів. Поєднуйте його з металом, склом, деревом, штукатуркою - з усіма цими матеріалами камінь виглядає дуже органічно і природно.
3
Облицювання каменем починайте після устаткування дверних і віконних прорізів та оздоблення стелі. Але якщо житло не нове і не намічається капітальний ремонт, то не бійтеся почати облицювання - це зовсім не брудний і не запорошений процес.
4
Бажано купувати цементний клей, затірку і просочення фірмову від виробника цього каменю, адже якість витратних матеріалів безпосередньо впливає на надійність і довговічність облицювання. Купуйте спеціальний лак, щоб створити ефект мокрій поверхні, що прекрасно підійде для ванної або басейну.
5
Обробіть поверхню стіни, на яку будете класти камінь. Позбавтеся від старої фарби і шпалер, на металеву і дерев'яну поверхню нанесіть штукатурку за допомогою металевої сітки. В цьому випадку металеву поверхню очистіть від іржі, а дерев'яну просочіть гідроізолюючим складом. Нерівну стіну оштукатурьте цементно-піщаною сумішшю.
6
обробити каменем лоджію або камін, зимовий сад або декоративні ніші, частина барной стійки або стільницю металевого журнального столика - фантазуйте до нескінченності. У процесі облицювання ви зрозумієте, який це простий в роботі і "чуйний" матеріал.
Зверніть увагу
При облицюванні штучним каменем каміна обробіть його термостійким складом.
Корисна порада
Поєднуйте камінь з різною фактурою, різного виду, таким чином ви зможете отримати ексклюзивно оброблену стіну, якої ні в кого більше не буде.