Як закласти дірку в двері.

У житті буває всяке і з'являються час від часу дірки в міжкімнатних дверях далеко не виняток. Причини їх появи різноманітні так само, як і самі дірки, і способи забивання та замаскіровиванія цих непотрібних отворів теж відрізняються різноманіттям.
Вам знадобиться
  • - Дрель;
  • - Клей ПВА;
  • - Фарба;
  • - Шкурка;
  • - Монтажна піна.
Інструкція
1
Якщо дірка в ваших дверей виглядає приблизно так, як на фотографії, то є кілька варіантів, як її заделать.Возьміте дриль і свердло на 3-4 мм, висвердлите в відступаючих частинах акуратні дірочки, по одній на кожну. Металевим або пластиковим крючочком, протягнуто у просвердлений отвір, витягайте прогин назовні, щоб порвані краю зістикувалися.
2
Всередину пробоїни видавіть невелику кількість монтажної піни малого розширення, щоб не дати утисненим шматочках провалюватися всередину двері. Краю розлому промажьте клеєм ПВА і з'єднайте якомога більш рівно і плотно.Ровной дошкою, шматком фанери або вийнятої з шафки полицею (розмір цих поверхонь повинен бути більше розміру дірки в двері) накрийте пробоїну і притисніть лещатами з двох сторін дверей. Через добу струбцини зніміть, зачистите краю шкіркою, промажьте це місце клеєм ПВА. Коли клей висохне, пройдіться по поверхні колишньої дірки дрібної шкуркою ще раз. Підберіть фарбу потрібного кольору для відремонтованого шматочка або викрасьте всю двері повністю, щоб не було відмінності в тоні фарби.
3
Якщо ваш стиль дозволяє вам приклеїти на дірку прикольний плакат або табличку, то дерзайте - це найпростіший варіант ремонту будь дірки в двері або на стіні! В магазині всяких приколів можна знайти бляшані таблички з різними написами і малюнками, а якщо в оформленні кімнати буде присутній ще щось подібне, то ніхто і не подумає, що всі ці цікаві штучки просто прикривають дірки!
4
Замовте по вашому розміру красиве скло з орнаментом типу вітражу замість глухого полотна - двері тільки виграє від такого ремонта.Можно купити самоклійка дзеркало або набір таких дзеркал (чотири штуки 30х30 см), коштують вони не дорого і, якщо приклеїти по контуру дерев'яні реечки або фігурні бордюри, то вийде дуже навіть презентабельно!
5
Можна вирівняну, як розповідалося раніше, поверхня не зафарбовувати фарбою в один колір, а зробити, або купити трафарет і нанести стильні візерунки на поверхню дверей. Буде дуже цікаво виглядати орнамент, який повторює елемент малюнка на шпалерах або оббивці м'яких меблів, зроблений в тій же кольоровій гамі. В цьому випадку відремонтовану дірку на двері ніхто не помітить, на відміну від варіанту з однотонною фарбою.
Зверніть увагу
Порадьтеся з фахівцями при виборі клею - зараз з'явилося багато новинок.