Як розібрати картридж.

На сьогоднішній день друкована техніка використовується повсюдно. Підчас від її безперебійної та стабільної роботи залежить дуже багато. Підтримуючи принтер на робочому місці в належному стані, ви зможете значно підняти його продуктивність. Дбайливо стежте за функціональним станом кожної деталі принтера і в разі поломки намагайтеся якомога швидше виправити неполадку.
Інструкція
1
На даний момент найбільш важливою проблемою, яка хвилює більшість користувачів, є заправка картриджів різних фірм і виробників. Однак для цього їх потрібно розібрати. Для розбору картриджа потрібно мати такі інструменти: хрестова викрутка, кусачки і шило. Дотримуйтеся певної послідовності дій, якщо хочете виконати всі роботи швидко і якісно. Щоб розібрати картридж hp зніміть пружинку, для цього відсуньте захисну шторку барабана. Уважно запам'ятайте її розташування, так як неправильно встановлена пружина може принести вам безліч проблем, аж до повної поломки картриджа.
2
Далі відкрутите за допомогою викрутки два гвинти, які тримають захисну кришку барабана. Обережно і дбайливо зніміть з нього кришку. Не здійснюйте різких рухів, так як можете серйозно порушити цілісність картриджа. Далі акуратно підніміть барабан і витягніть його. Будьте гранично уважні і обережні, тому що саме ця запчастина стабілізує картридж і є важливим його елементом. Потім витягніть коротон і штифт, які заважають дістатися до бункера. Виконувати останню дію найпростіше за допомогою шила. Таким чином, можна дісталися до місця, куди заправляються чорнило. Це і є основною метою розбирання картриджа.
3
Картриджі canon і картриджі epson мають схожий алгоритм розборки з деякими нюансами в їх конструкції. Ні в якому разі не розбирайте картридж просто так, заради інтересу, так як в такому випадку ви можете серйозно пошкодити його цілісність, і пристрій вийде з ладу. Якщо вам не хочеться потіти над розбиранням картриджа, підіть в комп'ютерну фірму, яка надає послуги з обслуговування і заправки картріджів різних фірм і виробників. Досвідчені фахівці, що використовують сучасне обладнання, розберуть і заправлять ваш картридж в максимально стислі терміни. На сьогоднішній день вартість подібних послуг доступна для широких верств населення нашої країни.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Vt2jJMjtr00