Як зняти задню панель.

На багатьох автомобілях старого зразка є масивна і громіздка задня панель, яка при русі дуже сильно шумить і грюкають, створюючи дискомфорт для водія і пасажирів. Як правило, вона складається з крил і бампера. Демонтуючи задню панель, використовуйте надійні та високоякісні слюсарні інструменти, такі як розвідний ключ, плоскогубці, викрутки, електродриль і різні номінали ключів.
Інструкція
1
Зазвичай задня панель кріпитися до кузова за допомогою масивних болтів і гайок. Якщо гайку вдається свінтіть відразу, використовуйте масло або солідол для змащення і тоді з часом ви зумієте її відкрутити. Перед початком робіт надіньте змінний одяг, захисні окуляри і рукавиці - таким чином, ви захистите себе від травм, забитих місць і забруднень.
2
У разі якщо задня панель автомобіля наглухо приварена до кузова, для її демонтажу використовуйте газове зварювання. Щоб не було вибуху, також зніміть паливний бак автомобіля. Розрізаючи зварюванням метал, що з'єднує кузов і задню панель, дійте з максимальною обережністю і уважністю, так як будь-яке необережне і незручне рух може призвести до пошкодження інших частин кузова, які знаходяться поруч. Чітко позначайте маркером або чорнилом майбутні розрізи - таким чином, ви не відріже зайву частину кузова, яку в іншому випадку доведеться ремонтувати. Знімайте відрізану задню панель з максимальною обережністю, і ви не пошкодити багажник, паливний бак і бічні сторони кузова. Якщо ви самостійно не можете зняти задню панель, зверніться на СТО, де досвідчені професіонали за допомогою сучасного обладнання вирішать вашу проблему в найкоротші терміни.
3
Знявши задню панель, ви значно поліпшите зовнішній вигляд вашого авто і зможете поставити нову сучаснішу панель, яка безумовно сподобатися вашим знайомим і друзям. На сьогоднішній день панель автомобіля можна зробити на замовлення, або купити вподобану модель в прилеглому магазині автозапчастин. Ретельно підбирайте майбутню задню панель, так як від неї залежить привабливість зовнішнього вигляду вашого авто. Намагайтеся зробити так, щоб її розфарбування добре вписалася в загальну кольорове оформлення автомобіля. У ході експлуатації задній панелі постійно стежте за її функціональним станом і в разі появи сторонніх шумів відразу ж звертайтеся в автомайстерню.