Як прибрати відлуння в мікрофоні.

Зараз дуже популярно використовувати комп'ютер для міжособистісного спілкування, як за допомогою тексту, так і в голосовому варіанті. Мікрофон являє собою пристрій, який передає голос людини на великі відстані за допомогою електронного сигналу по оптоволоконним дротах. Але багато користувачів стикаються з проблемою, коли виникає відлуння в мікрофоні.
Інструкція
1
Якщо ви хочете вирішити її самостійно - зайдіть в налаштування мікрофону і поставте галочку навпроти напису "придушити відлуння". У тому випадку, коли такий налаштування немає, зменшіть гучність і чутливість мікрофона. Це також є хорошим способом позбавлення від луни в мікрофоні і колонках.
2
Якщо таким способом не вдається прибрати відлуння, то доведеться розібрати мікрофон, щоб дістатися до причини проблеми. Візьміть викрутку, плоскогубці і, якщо потрібно, різні номінали ключів. Знімете вірну м'яку частину за допомогою плоскогубців. Далі візьміть викрутку і дістаньтеся з її допомогою до чутливого елемента, який відповідає за перетворення голосу в електронний імпульс. Очистіть усі контакти і перевірте їх цілісність. Якщо ви знайшли несправність, візьміть паяльник і відновите з його допомогою працездатність всіх контактів в мікрофоні. Проведені дії дозволять прибрати відлуння з мікрофону.
3
Професійна настройка мікрофона - досить складне заняття. Адже потрібно врахувати різні тональності, щоб при різному рівні звуку мікрофон звучав чисто, без зайвих шумів і скрипів. Довірте проведення цієї процедури досвідченим професіоналам своєї справи, які виконають всі необхідні роботи на найвищому рівні. Вони володіють найсучаснішим обладнанням, яке дозволить виправити проблему в максимально стислі терміни. На сьогоднішній день існує багато майстерень, де займаються ремонтом та обслуговуванням різної електронної техніки. Віднесіть туди ваш несправний мікрофон, і фахівці вирішать проблему дуже швидко. До того ж вартість подібних послуг доступна для широких верств населення нашої країни.
4
Дбайливо використовуйте свій мікрофон та іншу високочутливу звукову апаратуру. Таким чином вам вдасться значно подовжити термін її роботи без капітельного і додаткового ремонту. Не панікуйте, якщо мікрофон раптом поламався, прочитайте інструкцію по застосуванню і постарайтеся розібратися в проблемі самостійно. Якщо це не допомагає, зверніться за порадою до своїх друзів або родичів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tsIMn_eaev8