Як переробити грубку на ВАЗ.

На сьогоднішній день наявність справно працюючою грубки є визначальним фактором при купівлі будь-якого автомобіля. На жаль, продукція вітчизняної автомобільної промисловості не завжди радує справно працюючою грубкою. Особливо це стосується більш старих моделей автомобілів ВАЗ радянського зразка, де пічка з плином часу часто виходить з ладу. Якщо грубка ваз погано обігріває автомобіль, то розберіть її і очистіть від листя та сміття, що потрапили в радіатор. Ви виведіть, що результат виконаних дій вас обрадує, і грубка працюватиме набагато краще, обігріваючи водія і пасажирів в холодну пору року.
Інструкція
1
Якщо в результаті проведених дій нічого не змінилося, потрібно виконати наступні дії: повністю зніміть всю пічку і випиляєте перебирання, щоб потім вставити нові, але вже під іншим кутом. Такі дії змінять напрямок потоку повітря, і вироблене грубкою тепло не буде витрачатися даремно. Щоб здійснити ремонт грубки ваз правильно, ознайомтеся з інструкцією по експлуатації і використовуйте якісні столярні інструменти. Також в окремих випадках використовуйте газову горілку, за допомогою якої ви будете різати перебирання. В деяких моделях автомобілів ВАЗ їх можна відкрутити за допомогою гайкового ключа. Вставляйте нові перебирання з максимальною обережністю і уважністю, розрахувавши перед цим найбільш оптимальний кут їх нахилу.
2
В деяких моделях автомобілів ВАЗ вентилятор грубки допомогою комутації пов'язаний з регулятором освітлення приладової панелі. Вставте спеціальну перемичку в нього, і вентилятор регулюватиметься цим природним резистором. На все це ви витратите максимум 15 хвилин. Проте, такий спосіб при неправильно виконанні може серйозно пошкодити електронну систему освітлення приладової панелі. Так що сто разів подумайте, перед тим як таким чином збільшувати інтенсивність роботи грубки.
3
Якщо всі перераховані вище дії не привели до бажаного результату, то заміна грубки ваз є єдиним виходом із ситуації, що склалася. Зверніться в автомайстерню і довірте проведення цієї трудомісткої процедури досвідченим професіоналам, які проведуть всі необхідні операції на найвищому рівні і порадять вам оптимально підходить вашій машині модель грубки. Дбайливо ставтеся до кожної деталі і кожному механізму автомобіля, і ви зможете значно продовжити термін їх експлуатації.