Як перевірити веб-камеру.

Якщо вбудована веб-камера не оснащена спеціальним світлодіодом, який служить індикатором її роботи, то з першого погляду складно сказати, функціонує вона чи ні. Але це можна перевірити за допомогою спеціальних засобів операційної системи та програм для роботи з веб-камерою.
Інструкція
1
Відкрийте меню «Пуск» і натисніть на рядок «Панель управління» (або скористайтеся значком на робочому столі. Після цього, в «Панелі управління» двічі клікніть на значок «Система», в результаті чого відкриється вікно налаштувань операційної системи Windows. В даному діалоговому вікні перейдіть у вкладку «Обладнання» і натисніть на кнопку «Диспетчер пристроїв». Відкриється вікно, яке являє собою список всіх встановлених на комп'ютері фізичних і віртуальних пристроїв, з відображенням інформації про їх функціонування. У списку виберіть рядок « Пристрої обробки зображень », і натисніть на символ« + ». Після відкриття списку знайдіть в ньому веб-камеру і переконайтеся, що вона задіяна (її рядок не відзначена червоним хрестом, або знаком питання).
2
Запустіть додаток, призначений спеціально для роботи з веб-камерою, для того, щоб перевірити її роботу в реальних умовах. Зазвичай, такого роду програми встановлені на ноутбук, обладнаний вбудованою камерою, або встановлюються разом з драйверами на веб-камеру, що підключається по USB. Наприклад, на ноутбуці Acer подібна програма запускається послідовністю команд «Пуск» - «Всі програми» - "Acer Crystal Eye Webcam". Якщо веб-камера задіяна, і працює справно, то відразу після запуску у вікні програми з'явиться зображення, одержуване з неї. За допомогою програми можна записувати відео і знімати фотографії на веб-камеру, змінюючи при цьому її дозвіл, залежно від необхідності.
3
Відкрийте будь-який додаток, що використовує веб-камеру. Це може бути, наприклад, програма для відеодзвінків, така як Skype. При включенні режиму відеодзвінка веб-камера повинна активуватися і видавати зображення у вікні програми. Цим способом також можна перевірити її працездатність.