Як дізнатися номер машини.

У зв'язку з тим, що в даний час йде стрімке збільшення кількості транспортних засобів, все більше зростає необхідність в актуальній базі номерів автомобілів. На сьогоднішній день знання номера на машині дозволяє знайти власника в стислі терміни. Особливо це стосується дорожньо-транспортних пригод, коли винна сторона зникла з місця дорожньої аварії, і вдалося запам'ятати тільки її номер.
Інструкція
1
Якщо ви хочете бути підготовленим до таких ситуацій, знайдіть на безкрайніх просторах російської інтернету електронну базу номерів ГИБДД. Використовуйте її для того, щоб пробити номер машини і виявити місце розташування зловмисника. Далі зверніться в правоохоронні органи, якщо справа не вдалося вирішити полюбовно на добровільній основі.
2
Користуватися базою номерів зможе будь-яка людина, що володіє комп'ютерною технікою хоча б на початковому рівні. Скачайте базу з інтернету, відрийте її у себе на комп'ютері і введіть шукані номери машин. На екрані з'явитися вся наявна в базі інформація по введеному запиту. Подальший перебіг подій залежить від того, з якою метою ви шукали той чи інший номер. Якщо просто для інтересу, то можете використовувати знайдену інформацію на власний розсуд. Якщо з метою знайти зловмисника, то відразу ж звертайтеся в правоохоронні органи, які проведуть всі необхідні слідчо-оперативні заходи щодо розшуку правопорушника. На наших дорогах слід бути гранично уважним і сконцентрованим, оскільки далеко не всі водії дотримуються правил дорожнього руху. Найменше відволікання уваги і втрата концентрації можуть призвести до незворотних наслідків, аж до серйозного пошкодження кузова автомобіля учасника ДТП.
3
Якщо ви не знаєте, як знайти базу даних номерів, запишіть шуканий номер автомобіля і зверніться до інспекції дорожнього руху, де вам допоможуть розшукати інформацію про те, на кого він зареєстрований. Подальший перебіг подій залежить від обсягу принесеного вам шкоди з боку власника автомобіля. Якщо це було просте зіткнення на дорозі, то питання можна спробувати вирішити полюбовно. Якщо людина вас пограбував або побив, відразу ж звертайтеся в поліцію, де слідчі зроблять всі необхідні дії щодо розшуку та затриманні злочинця. Щоб не сталося, будьте холоднокровні і приймайте зважені рішення, і тоді ви уникнете безлічі проблем.