Як зробити снігохід з мотоцикла. Як зробити з мотоцикла снігохід.

  •  Снігохід для багатьох не просто транспортний засіб для екстремального катання, а й необхідний засіб пересування в умовах суворої зими. На сьогоднішній день придбання снігохода потребують чималих вкладень, і дозволити собі мати такий транспортний засіб можуть далеко не всі. Не варто засмучуватися, зробити снігохід можна з простого мотоцикла своїми руками.
  •  Візьміть за основу звичайний мотоцикл «Іж» або будь-який інший, який справний і може їхати. Зробіть Мотобуксирувальники (гусеничний блок) .Ізготовьте додаткову раму для того, щоб зв'язати блок з лижею, кузовом і, звичайно ж, сидінням водія. Зібрати таку раму можна з двох поздовжніх труб діаметром 35x2 мм, з'єднавши їх між собою спереду рульовою колонкою за допомогою зварювання, а ззаду - поперечкою, зробивши її з труби більш тонкої, діаметром 30x2 мм.
  •  Підсильте стики рами за допомогою косинок із сталевого листа, товщина яких не менше 2 мм.Соедініте раму з гусеничним блоком в декількох точках там, де розміщені підшипникові вузли. Для цього краще всього використовувати підшипники ковзання і втулки з бронзи або фторопласта, які ви можете виточити самостійно.
  •  Обмотайте підшипник вологої азбестового тканиною. Це необхідно для того, щоб під час зварювання деталь не перегрівалася. Скріпіть підшипник в самому корпусі блоку в трьох точках за допомогою тієї ж зварювання.
  •  Відпиляєте від старого велосипеда рульову колонку і приваріть її на хустинках до лонжеронів. Приварите до нижньої частини рульового вала поперечину. В якості поперечки можна використовувати звичайну трубу діаметром 22x3 мм.
  •  Прикріпіть шарнірно до привареній поперечині навішення передньої лижі. Наважку можна виготовити самостійно шляхом створення опори П-подібної форми, яку можна зігнути зі звичайного сталевого листа товщиною не менше 3 мм. Як кріплення шарнірного з'єднання візьміть сталеву шпильку різьбленням М8, дві відповідні гайки з шайбами і пластикову втулку, яка встановлюється всередині трубчастої поперечки.
  •  Візьміть як керма для свого снігохода будь-який стандартний кермо від мотоцикла або мопеда. Виведіть на кермо свого снігохода ручку газу, рукоятку для включення муфти зчеплення, рукоятку, відповідальну за привід скребкового гальма, привід декомпресора двигуна, перемикач коробки передач і перемикачі, що відповідають за включення і виключення світлових приладів. При цьому всі важелі і перемикачі повинні бути в точності з'єднані по схемі збірки мотоцикла.
  •  Виготовте лижу з склеєних між собою шматків фанери товщиною 5-6 мм. У підсумку товщина лижі повинна бути не більше 20 мм. Крім того в якості лижі можна використовувати дерев'яну або пластикову міні-лижу, куплену в будь-якому спортивному магазині, а також звичайну лижу, обрізавши її до потрібного размера.Прікрепіте готову лижу до рульового валу і зафіксуйте її за допомогою сталевої пружини. Замість пружини можна використовувати пружну товсту гуму.
  •  Закріпіть за допомогою поперечки 22x2,5 мм діаметром і чотирьох опорних майданчиків з листів сталі близько 3 мм сидінні. Саме сидіння можна використовувати від старого мотоцикла або будь-якого невеликого кресла.Іспользуйте в якості паливного бака просту пластикову каністру або старий бак від мопеда або мотоцикла, прикріпивши його належним чином до верхньої частини рами. При цьому не забудьте, що у вашій конструкції повинен матися відстійник з паливним краником і за допомогою гумового шланга має відбуватися з'єднання з карбюратором.
  •  Окрасьте раму снігохода в бажаний колір, попередньо очистивши від старої фарби і загрунтувавши поверхню кілька раз.Пропітайте лижу гарячою оліфою і пофарбуйте емалью.Снегоход готовий до роботи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=b-ZOnLTgitQ