Як зібрати квадроцикл.

Якщо ви збираєте квадроцикл в перший раз, то запасіться терпінням. Вам знадобляться певні знання і величезне бажання досягти кінцевого результату. Процес належить складний, трудомісткий, але який виправдовує ваші старання і сподівання. Перш за все, майте на увазі, що квадроцикл повинен вийти на виході легкий, маневрений, мати оптимальні габаритні розміри, щоб його без проблем можна було транспортувати. Від вас будуть потрібні навички зварювальника, токаря й інженера.
Інструкція
1
виточити втулки, призначені для 306 підшипників. Втулки робіть зі сталі, з їх допомогою прикріпіть підшипник до рами, а потім по два підшипника вставите в кожну маточину колеса. Зовнішню втулку виточує товщиною 4 мм, а шириною на 2 мм більше, ніж ширина підшипника. Ширина внутрішнього діаметра нехай відповідає зовнішньої ширині 306, але залиште допуск на посадку, таких втулок вам потрібно 4 штуки, і 4 штуки шириною в два рази більше ширини 306, але з такою ж товщиною. Внутрішню втулку робіть зовні діаметром, рівним внутрішньому діаметру підшипника 306, а внутрішній діаметр зробіть рівним зовнішнім шліцам шруса, з шириною, як 306, таких втулок вам потрібно 4 штуки, і 4 штуки в два рази ширше підшипника 306. Всього ви використовуєте 12 штук підшипників і 16 втулок.
2
Візьміть профіль 25 на 25 і розріжте його по 1,3 м - 4 штуки, а між двома профілями встановіть вузькі зовнішні обойми, призначені для внутрішніх шрусов. Дотримуйтеся вимог відстань між обоймами передніми і задніми 0,85 м, а між лівою і правою обоймою 10 см. Виставте обойми співвісно.
3
З 4 "убитих" шрусов витягніть середини з внутрішніми шліцами, зваріть їх по парі. Одну пару поставте на перед, а одну назад. Потрібно на токарному верстаті проточити ці нутрощі таким чином, щоб ви змогли надіти іжевські зірки з 21 зубом. Встановіть на задню вісь дві зірки з відстанню 35 мм. Помістіть одну зірку і додайте гальмівний диск з будь-якого мопеда на передню вісь. Ваше завдання - вибрати диск в 2 рази більше зірки. Виберіть відстань між ними 35 мм, зірки приваріть, а під диск зробіть перехідник, приваріть його. Тепер прикрутіть диск. Ви повинні отримати раму з 4-ма підшипниками, 4-мя ШРУС.
4
Майбутня схема трансмісії полягає в тому, що крутний момент передається від вала двигуна до редуктора, потім йде до заднього моста, а від заднього моста надходить по ланцюгу до переднього моста.
5
Викладіть деталі, використовуючи саморізи. По периметру обкрутить, щоб вийшла матриця, в яку увійдуть деталі. Передні важелі виготовте з профілю 17 на 17, для задніх використовуйте жигулівські реактивні тяги. З 20-го профілю поперек рами приваріть кріплення для важелів, просвердлите в них отвори. Приварите додаткові профілі, просвердлите в них отвори для регулювальних болтів, розріжте кріплення важелів, підкладіть шайби більше або трохи менше, щоб поміняти розвал коліс.